Ücretsiz Discord 1 aylık Nitro üyeliği dağıtıyor!

Discord, 8 Haziran 2023'e kadar webtoon uygulamasında Discord için yapılan çizgi roman serisini okuyan kişilere 1 aylık Nitro üyeliği hediye ediyor.
Webtoon uygulamasını telefonunuza indirip hesap oluşturup “wumpus wonderventures” serisini okuyup (4 bölüm) gelen alana e-posta adresinizi girdikten sonra 72 saat içinde kod mail olarak geliyormuş.
Nitro'yu kullanmak için son 12 ay içerisinde aktif bir Nitro üyeliğinizin olmaması yeterli, bir yıldan önce Nitro kullananların da kullanabileceği yazıyor.

Nitro üyeliği almak için hesapta kayıtlı bir kart bulunması gerekiyor. Discord hesabına ilk defa kart eklerken doğrulama için 1 dolar (eski kura göre 18,36 TL) çekip yaklaşık 1-2 dakika içerisinde geri yatırıyor. Üyeliği aldıktan sonra abonelikler kısmından "iptal" tuşuna basarsanız otomatik ödeme yapmaz, kartı hesaptan silebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1780154

Alınan kodlar 20 Ağustos 2023'e kadar geçerli.

Uygulamadan e-postalar geç gelebiliyor.

Kaynak (İngilizce): https://support.discord.com/hc/en-u...onth-of-Discord-Nitro-for-WEBTOON-Readers-FAQ

5 gün oldu kod hala gelmedi desteğe mi yazsam.

Şu an geldi kod teşekkürler bilgi için konu sahibi :D

Ben okudum ama bana bir şey gelmedi bana bir şey gelecekde denmedi ne yapabilirim nasıl talep edeceğim bunu ben

Yeni konular

Geri
Yukarı