Discord 1087 TL çekmeye çalıştı

Discord hesabına girip ayarlardan "Faturalandırma" sekmesine bakar mısın? Ne işlem yapıldığını görmüş oluruz en azından.

Discord hesabına girip ayarlardan "faturalandırma" sekmesine bakar mısın? Ne işlem yapıldığını görmüş oluruz en azından.

1713287697439.png

Doğru. İşlem senin hesabından yapılmamış belli ki, neden öyle düşündüysem. Kart bilgilerini ele geçirmişler.

Bu işlemler de bugüne ait farkındaysan.

İlk başta Discord hesabın üzerinden kayıtlı kart ile işlem yapmış olabileceklerini düşündüm ama Discord işlem geçmişinde sadece aydan aya ödediğin aboneliğin var. Demek ki kart bilgilerini ele geçirip Discord'da harcama yapmışlar.

Yok hocam bakın mesela örnek.
Screenshot_20240416_203503_Papara.jpg

İlk başta Discord hesabın üzerinden kayıtlı kart ile işlem yapmış olabileceklerini düşündüm ama Discord işlem geçmişinde sadece aydan aya ödediğin aboneliğin var. Demek ki kart bilgilerini ele geçirip Discord'da harcama yapmışlar.

Hocam kesin kartı iptal edeceğim o kesinleşti artık kafamda ama parayı bari kurtarayım onun derdindeyim şu an.

Orasını bilemeyeceğim valla. Yine de bu Discord ile değil Papara ile çözebileceğin bir sorun gibi geldi bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı