Çözüldü Discord 2 harfli kullanıcı adı kontrolü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Romaa

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
7500F / RX5700 XT / 32GB RAM
Merhaba, biliyorsunuz Discord yeni kullanıcı adlarına geçti ve bu özellik bana da geldi. İleride değerleneceğini düşündüğüm için 2 harfli bir nick almak istiyorum fakat hemen hemen hepsi alınmış. Bunu otomatik kontrol edecek bir yazılım var mı? 2 harfli alınmamış nickleri listeleyecek vs.

Çözüm
Hayır. Discord otomasyon olarak yapılan işlemleri API Abuse olarak değerlendiriyor ve hemen hesabınızı kapatıyor. Maalesef böyle bir şey mümkün değil. Ayrıca size net bir şey söyleyeyim, tüm iki harfli isimler alındı bile.
Hayır. Discord otomasyon olarak yapılan işlemleri API Abuse olarak değerlendiriyor ve hemen hesabınızı kapatıyor. Maalesef böyle bir şey mümkün değil. Ayrıca size net bir şey söyleyeyim, tüm iki harfli isimler alındı bile.

Çözüm
Öyle bir uygulama olduğunu sanmıyorum.
Bunu nereden yapıyoruz? Ben yapamadım, sadece nitrosu olanlar mı yapabiliyor?
Eğer hesabınıza bu özellik gelmediyse yapamazsınız. Özellik şu anda yavaş yavaş kullanıcılara dağıtılıyor. Öncelik olarak ise 15 Mayıs'tan önce Nitro sahibi olmuş kişiler daha önce olacak şekilde hesabın açılma tarihine bakıyorlar. Şuana kadar 2020 tarihli hesaplara verdiler bile(15 Mayıs'tan Nitro almış olanlar). Eğer 15 Mayıs'tan önce Nitro almadıysanız biraz zor işiniz çünkü henüz 2016 tarihli hesaplara veriyorlar.

Ben de tahmin ettim fakat yine de denemek istedim. İki harfli isimleri geçtim sanırım 3 harflilerde alındı. Biraz uğraştırdı ama 3 harfli isim almayı başardım.

Eğer hesabınıza bu özellik gelmediyse yapamazsınız. Özellik şu anda yavaş yavaş kullanıcılara dağıtılıyor. Öncelik olarak ise 15 Mayıs'tan önce Nitro sahibi olmuş kişiler daha önce olacak şekilde hesabın açılma tarihine bakıyorlar. Şuana kadar 2020 tarihli hesaplara verdiler bile(15 Mayıs'tan Nitro almış olanlar). Eğer 15 Mayıs'tan önce Nitro almadıysanız biraz zor işiniz çünkü henüz 2016 tarihli hesaplara veriyorlar.
2016'nın hangi ayında olduğuna dair herhangi bir bilgi var mı?

2016'nın hangi ayında olduğuna dair herhangi bir bilgi var mı?
Son durum bu şekilde.

1686348517370.png

Yeni konular

Geri
Yukarı