Discord açıkken PC'den başka ses gelirse Discord'un sesi komple gidiyor

kenan360

Decapat
Ne yaptıysam çözemedim, artık DC de konuşmak için telefonu kulağıma koyuyorum öyle konuşuyorum bu da zor oluyor, arkadaşlar Anker Soundcore Q10 kablosuz kulaklığım var DC de arkadaşımla konuşurken sorun yok güzelce konuşuyoruz mesela ben arkada CS girdim diyelim hemen DC ve PC sesi komple kesiliyor oyundan çıksam bile PC ve DC'den ses asla gelmiyor ha bir de sadece oyun değil müzik falan açtığımda da öyle oluyor, taki ben sesli konuşmadan çıkana kadar çıkınca düzeliyor. Dediğim gibi ne yaptıysam olmadı ses efektiymiş, ses ayarıymış, mikrofon değişme, varsayılan olarak ayarla, DC ayarları değiştir ne yaptıysam olmadı DC'deki ayarları söylemenize gerek bile yok resmen bütün ayarları yaptım. Driverler güncel ne yapmam gerekiyor bir yardım etseniz. Bu arada koronayım yazarken bile gözler kayıyor yanlış yazabilirim.

Sorununu çözemez ama DC'yi kaldır. Edge ile DC ana sayfasını aç, tarayıcı ayarlarında uygulama diye yer var. Oradan bu siteyi uygulama olarak çalıştırı tıkla. DC'nin tarayıcı versiyonu Edge'den bağımsız ayrı bir uygulama olarak çalışıp isteğine göre masaüstü, görev çubuğu veya başlangıca kısayolu oluşacak.
Kullanıyorum, öneririm.

Geri
Yukarı