Discord bedava Nitro linkinden virüs bulaşır mı?

Çoğunun kullandığı yöntem Discord ve Steam giriş sayfalarını kopyalayıp kendi sayfalarını oluşturuyorlar. Steam için eğer Steam Guard kullanılıyorsa şifreyi SMS olarak göndertiyorlar. Buradan bile anlaşılabilir sitenin ne kadar güvensiz olduğu. Discord hesaplarını çalma amaçları bu linki daha çok kullanıcıya yaymak. Galiba asıl amaç Steam çalmak için.
Evet öyle olduğunu ben de biliyorum; hakkında çok bilgim olmadığı bir konu hakkında fazla konuşmak da istemiyorum ama dediğim gibi internet sitesine yönlendirerek cookie çalma gibi olaylar illaki vardır bence. Bu yöntemle çalınabilir bence yine hesabı, o yüzden en iyisi hiç tıklamamak.

Evet öyle olduğunu ben de biliyorum; hakkında çok bilgim olmadığı bir konu hakkında fazla konuşmak da istemiyorum ama dediğim gibi internet sitesine yönlendirerek cookie çalma gibi olaylar illaki vardır bence. Bu yöntemle çalınabilir bence yine hesabı, o yüzden en iyisi hiç tıklamamak.
Başka bilgilerime erişim sağlayabilirler mi ?

Başka bilgilerime erişim sağlayabilirler mi ?
Yani siteyi tasarlayanın hayal gücüne ve yazdığı koda bağlı çoğu şeyiniz çalınabilir, o yüzden dediğim gibi tıklamamak en iyisi. Fakat tabii internet sitesi üzerinden bunun olma olasılığı aşırı düşük, yorum bölümündeki arkadaşların dediği gibi de genelde siz bilgi girmeden bir şeyiniz çalınmaz.

Geri
Yukarı