Discord bedava Xbox Game Pass hata veriyor

Full sürümü almadan kod gelmez ki?

Aynı sorun bende de vardı hediye görünüyordu ama açmak için basınca hata veriyordu. Tam sürüm Nitro aldığım zaman açabilmiştim.

Aynı sorun bende de vardı hediye görünüyordu ama açmak için basınca hata veriyordu. Tam sürüm Nitro aldığım zaman açabilmiştim.
Pardon kusura bakmayın, acele ile okuduğum için sabah yanlış anlamışım sorununuzu. Şimdi de ona göre cevap verdim. Benim dediğim başka bir sorundu.

Merhaba. Daha önceden Nitro almıştım ve hediye envanterinde Xbox Game passs olduğunu fark ettim kullanmaya çalıştığımda ise(kodunuzla birlikte gönderilen yönergeleri kontrol edin. Kodu farklı bir web sayfasında veya cihazda kullanmanız gerekebilir veya kodu kullanmak için uygun olmayabilirsiniz.) Hatasını veriyor. Daha önce Xbox Game Pass kullanmadım yardım edin.

Eki Görüntüle 1646918

Bende de aynı hatayı veriyor bayağıdır deniyorum ama hiç olmadı.

Kullanamayanlar için. gibi Kampanya Türkiye'de bitmiş hocam, arkadaştan kod aldım. VPN Açıp Amerika'ya bağlandım,
VPN İle Amerika'ya bağlanıp hesap açtım, sonra outlook hesabı kurdum ve Almanya'yı seçtim. Hesabımı Almanya üzerinde kurdum
Kurduğum hesapla Sign in to your account bu siteye geldim ve arkadaşımdan aldığım xbox kodunu kullandım.
Almanya üzerinden hesap açtığım için kodu kullanabiliyordum, daha sonra papara hayalet kart açıp kart bilgileri ile sipariş verdim. Kartı kullanıma kapattım ki zamanı dolduğunda para çekmesin.
Karta doğrulama gönderdi ve telefonuma gelen kodu girip 3d doğrulamayı tamamladım, artık kullanabiliyorum, hesabıma 2 aylık xbox üyeliğim tamamlandı.
Hala anlamadıysan buradan videoya bak hocam
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1674897480851.png

Merhaba. Daha önceden Nitro almıştım ve hediye envanterinde Xbox Game passs olduğunu fark ettim kullanmaya çalıştığımda ise(kodunuzla birlikte gönderilen yönergeleri kontrol edin. Kodu farklı bir web sayfasında veya cihazda kullanmanız gerekebilir veya kodu kullanmak için uygun olmayabilirsiniz.) Hatasını veriyor. Daha önce Xbox Game Pass kullanmadım yardım edin.

Eki Görüntüle 1646918
Bende de aynı hatayı veriyor bayağıdır deniyorum ama hiç olmadı.

Çözümünü paylaştım, bakabilirsiniz. Şimdi Minecaft yükledim hatta 😁

Geri
Yukarı