Discord Better kullanan kullanıcıyı şikayet etme

Pek bir hak yeme yok ortada. Haksız bir rekabet olmadığı için tek sorun Discord'un izin veriyorum demek yerine muhafazakar tutum alması.

Uygulama açık kaynak mı? Evet.
Uygulama herkese ücretsiz mi? Evet.
Uygulama kişisel gizliliğe müdahale edecek araçlara sahip mi? Hayır.

Sorun gözükmüyor.

Gizli kanalları görme IP gösterme gibi eklentileride mevcut Discord betterın hocam benim açtığım adı üstünde olan "gizli" kanallari görebiliyor o görebildiği sürece sözde gizli kanal oluyor. Tabii açtığın gizli kanalları ve kendi IP'n pek umurunda değilse sen görmezden gelebilirsin ama ben görmezden gelmeyeceğim.
Ekran görüntüsüne gerek olduğunu sanmıyorum yine de var ise yollayın bildirimde, Discord ekibi kişiyi takibe alıp kendi de anlayabilir bunu.

Zaten kendisi biraz garip bir insan kendi Discord ekranını sunucuya atıyor bu yasaklı herkese paylaşma dediğim zaman bana cevabı "boş yapma" oluyor bana neler yaptı ben onun iyiliğini düşündüğüm zaman boş yapmış oluyorum. Ben ne olur ne olmaz ekran görüntüsünüde paylaştım Discord ile.
Ben teşekkür ederim hocam, o kadar insanın hakkı yeniyor, arkadaş çıkmış görmezden gel diyor, şaka gibi.

Discord hesabın var ise seninle tanışmak, arkadaş olmak isterim tabii sende istersen.

Geri
Yukarı