Discord botum düzgün çalışmıyor

brouser_prof

Centipat
Daha fazla  
Dün Discord botu yaptım gayet çalışıyordu sa yazınca as diyordu sonra. Help yazınca komutları gösteriyordu kapattım bugün yeniden açtım sa yazdım as dedi ama help yazınca bir şey olmadı. Programı kapattım yeniden çalıştırdım sa yazdım as yazdı. Help yazdım tepki yok kodlarda değişiklik yok ama çalışmıyor.

Botunuzu VDS üzerinden mi yoksa kendi bilgisayarınız üzerinden mi çalıştırıyorsunuz. Eğer bilgisiyarınız üzerindense ve pinginiz fazlaysa etkiliyor olabilir

Dün Discord botu yaptım gayet çalışıyordu sa yazınca as diyordu sonra. Help yazınca komutları gösteriyordu kapattım bugün yeniden açtım sa yazdım as dedi ama help yazınca bir şey olmadı. Programı kapattım yeniden çalıştırdım sa yazdım as yazdı. Help yazdım tepki yok kodlarda değişiklik yok ama çalışmıyor.
Hocam altyapı editleyecekseniz hiç uğraşmayın. Basit şeyler değil.

Konu sahibine hazır altyapı kullanmayı tavsiye etmem. Kendi altyapınızı yazmanız projeye hakimiyet açısından daha iyidir. Yoksa copy-paste'ci oluyor daha çok.
Elbette, daha sonrasında ise full stack developer diye gezinenler çıkıyor kafayı yiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı