Discord Cortex'i 2 defa kötüye kullanımdan bildirme

Genelde discord umursamıyor raporları. Kaç kez kullanıcı raporladım sonuç çıkmadı. Ama cidden kötü bir bot felan ise bot kapalabilir felan. Onu da discorda çok rapor gidip ilgilenmesi gerekiyor.

Bir şey olmaz yani değil mi?

Kanka, birinin rapor etmesiyle tak diye öyle ban yiyecek bir sistem yok Discord'da. Birden fazla kişi rapor atinca Discord sistemi incelemeye koyuyor eğer bir sorun tespit ederse yetkililer inceliyor. Cortex botunu biliyorum bir sorun olmayacaktır rahat ol.

Teşekkürler.

Kanka, birinin rapor etmesiyle tak diye öyle ban yiyecek bir sistem yok Discord'da. Birden fazla kişi rapor atinca Discord sistemi incelemeye koyuyor eğer bir sorun tespit ederse yetkililer inceliyor. Cortex botunu biliyorum bir sorun olmayacaktır rahat ol.

Biraz Cortex botuyla + yazışmalarımız oldu sıkıntı olur mu dava falan açamaz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler.

Biraz Cortex botuyla + yazışmalarımız oldu sıkıntı olur mu dava falan açamaz değil mi?

Pudochu (botun sahibi) şikayetçi ise açabilir. Ama zaten sohbet için yapılmış bot ne olacak sanki. Eğer botu yorarsan mesela surekli art arda mesaj atmak botu yavaşlatır ve pingi yükselir buna çözüm olarak bottan sizi ban atabilir. Ama mahkeme filan sanmıyorum.

Ben çok pişmanım zaten endişelenmeme gerek var mı? Bayağı bir stres kapladı beni.

Pudochu nasıl şikayetçi olabilir mesela?

Kanka etse bile şikayet bir şey yapamaz. Discord Türkiye'ye veri vermiyor. Maksimum hesabin kapalir. Yani korkma bir şey yapamaz ve seni unutmuştur bile adamın umurunda değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı