Discord grubundaki biri sizi hackleyebilir mi?

Brazen

Decapat
Biriyle aynı Discord grubundaydık ama sonradan aniden çıktı garip bir şekilde. Acaba bu kişi beni hacklemiş olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biriyle aynı Discord grubundaydık ama sonradan aniden çıktı garip bir şekilde. Acaba bu kişi beni hacklemiş olabilir mi?
Büyük ihtimalle bu ne lan demiş olabilir ve sonra çıkmıştır.

Hayır. Siz onun attığı şüpheli dosyaları açtıysanız bilemeyiz.

Discord, bilgilerinizi paylaşmıyor. Saçma bir dosyayı indirmediyseniz veya saçma bir bağlantıya tıklamadıysanız sorun olmaz.

Hocam biraz abest kaçacak ama bir şey söylemek istiyorum. Bazı kişiler ses odalarına girip IP alıp o IP adresi ile de ev adresinden tut telefon numarana kadar buluyorlar diye biliyorum. Yanlışım varsa düzeltin kesin olarak demedim bunu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
:D

Muhtemelen hayır çünkü bir yolu yok yani en azından bir linke tıklamadığınız da yada attığı indirme dosyasını indirmediyseniz.

Hocam biraz abest kaçacak ama bir şey söylemek istiyorum. Bazı kişiler ses odalarına girip IP alıp o IP adresi ile de ev adresinden tut telefon numarana kadar buluyorlar diye biliyorum. Yanlışım varsa düzeltin kesin olarak demedim bunu.

Kanka o tarz şeyler çok ama çok eskide kaldı. Şimdi IP ile en fazla şehiri öğrenebilir o da doğru ise. Bir de ses odalarına girip IP almak TS3'de kaldı. Belki bir sistemle alıyorlardır ama zordur.

Kanka o tarz şeyler çok ama çok eskide kaldı. Şimdi IP ile en fazla şehiri öğrenebilir o da doğru ise. Bir de ses odalarına girip IP almak TS3'de kaldı. Belki bir sistemle alıyorlardır ama zordur.

Burak Güngör'ün başına geldiği için biliyorum IP adresi alınıp DDoS saldırısı yemişti.

Geri
Yukarı