Discord "hacked by anonim" sunucusuna katılınmış

Pykron

Decapat
Daha fazla  
Aktif bir şekilde Discord kullanıyorum. Bugün fark ettim ki "hacked by anonim" diye bir sunucuya katılmışım (ben katılmadım). Sunucuda kimlerin olduğunu göremiyorum kendimi bile, sağ tarafta çevrim içi ve çevrim dışı hiçbir kullanıcı yok. Sunucu benim değil başka birisine ait, bir şekilde benim katılmamı sağlamış.
Discord hesabımın çalınma ihtimali var mı? Bu durumun ne ya da nasıl olduğunu bilen var mı?

1620080494563.png

Yukarıdaki arkadaşlarımızın söylediği gibi olabilir. Ya da tokeniniz çalınmıştır ve sizi sunucuya sokuyorlardır. Token ile sunucuya sokulup, pp değiştirilebiliyordu en son. Şifrenizi değiştirip, 2 aşamalı doğrulama koyun yeterli olacaktır. Zira hesabınız çalınmış olsa sunucuya sokup bırakmazlardı.

Aktif bir şekilde Discord kullanıyorum. Bugün fark ettim ki "hacked by anonim" diye bir sunucuya katılmışım (ben katılmadım). Sunucuda kimlerin olduğunu göremiyorum kendimi bile, sağ tarafta çevrim içi ve çevrim dışı hiçbir kullanıcı yok. Sunucu benim değil başka birisine ait, bir şekilde benim katılmamı sağlamış.
Discord hesabımın çalınma ihtimali var mı? Bu durumun ne ya da nasıl olduğunu bilen var mı?

Eki Görüntüle 1006090
Lamer vakası, çıkın gitsin.

Geri
Yukarı