Discord hesabım çalındı

Selam, farklı sitelere hiç girdiniz mi, veya bir şey indirdiniz mi?
Keylogger vakası olabilir.

Hayır crackli oyun haricinde bir şey indirmedim farklı siteyede girdimi düşünmüyorum yeni format attım zaten PC'ye belki virüs vardır diye yeni dediğimde 1 hafta oldu.
Crackli oyunlarda nadir bir kısımda keylogger virüsü var ve büyük ihtimal siz o vürüse yakalandınız.

Nasıl düzeltebilirim peki.

Hayır crackli oyun haricinde bir şey indirmedim farklı siteyede girdimi düşünmüyorum yeni format attım zaten PC'ye belki virüs vardır diye yeni dediğimde 1 hafta oldu.

Temiz bir fotmattan sonra virüsün kalacağını sanmıyorum. Format atarken "Aaa şu dursun tekrar indirmek zorunda kalmayayım " diyip dosya silmemezlik yapma. Formattan sonra da tüm hesaplarının (sosyal medya, banka vs.) şifresini değiştir ve hepsine telefon doğrulama ekle.

Formatladığınızda virüs gidecektir fakat tüm bilgisayarınızdaki hesapların şifresini değiştirin Gmail'ler dahil çünkü bu bahsettiğimiz virüs formatlayınca gider fakat bilgisayarınızdaki tüm verileri toplar.

Temiz bir fotmattan sonra virüsün kalacağını sanmıyorum. Format atarken "AAA şu dursun tekrar indirmek zorunda kalmayayım " deyip dosya silmemezlik yapma. Formattan sonra da tüm hesaplarının (sosyal medya, banka vs.) Şifresini değiştir ve hepsine telefon doğrulama ekle.

Format atarken zaten bütün her şeyimi sildim yedek yapmadım.
Formatladığınızda virüs gidecektir fakat tüm bilgisayarınızdaki hesapların şifresini değiştirin Gmail'ler dahil çünkü bu bahsettiğimiz virüs formatlayınca gider fakat bilgisayarınızdaki tüm verileri toplar.

Ama zaten ben 1 haftaya yakın bir süre önce format atmıştım PC'ye.

Format atarken zaten bütün her şeyimi sildim yedek yapmadım.

Ama zaten ben 1 haftaya yakın bir süre önce format atmıştım PC'ye.

Dostum formatlamışsın virüs gitmiş fakat bilgisayarındaki tüm verileri almış buna YouTube, Instagram, Discord hesapların dahil kurtarsan bile bilgisayarındaki kayıtlı Gmail'ler vb her şeye erişimi olan bir virüs tüm hesaplarının şifresini değiştirmeni öneririm.

Dostum formatlamışsın virüs gitmiş fakat bilgisayarındaki tüm verileri almış buna YouTube, Instagram, Discord hesapların dahil kurtarsan bile bilgisayarındaki kayıtlı Gmail'ler vb her şeye erişimi olan bir virüs tüm hesaplarının şifresini değiştirmeni öneririm.

Yani senin dedine göre yani benim anladığıma göre sadece bütün hesaplarımın şifresini değiştireyim sadece doğru mu anladım.
Yani senin dedine göre yani benim anladığıma göre sadece bütün hesaplarımın şifresini değiştireyim sadece doğru mu anladım.

Çünkü formatı atalı daha 1 hafta ya oldu ya olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı