Discord hesabıma biri girmiş

midilli

Centipat
Selamünaleyküm arkadaşlar, dün gece kalp sorunlarım nedeniyle 8'de yatmak zorunda kaldım. Ve ben uyurken bir tane Macaristan'lı abimiz Discord hesabıma girmiş. Benim hesabımda 2 aşamalı doğrulama var nasıl girmiş bilmiyorum ama bir şeyler satın almayı denemiş. Fakat Discord farklı ülkelerden giriş tespit ettiği için hem satışı yapmamış hem hesabımın siferisini değiştirmiş. Hem de Gmail'den bana yeni şifre göndermiş. Ben kendimi daha korunaklı bir hale getiriyim diyorum daha korunaksiz oluyorum. Hiç korsan oyun dosya indirmiyorum hepisini satın alıyorum bıktım hep beni bulmasından.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-11-20-09-45-02-584_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2022-11-20-09-45-02-584_com.google.android.gm.jpg
    62,9 KB · Görüntüleme: 111
Son düzenleyen: Moderatör:
2FA'i nasıl geçtiğini gerçekten merak ediyorum.
Evinizde bulunan biri kardeşiniz vb. yanlışlıkla VPN açıkken bu işlemi yapmış olamaz değil mi?

Selamünaleyküm arkadaşlar, dün gece kalp sorunlarım nedeniyle 8'de yatmak zorunda kaldım. Ve ben uyurken bir tane Macaristan'lı abimiz Discord hesabıma girmiş. Benim hesabımda 2 aşamalı doğrulama var nasıl girmiş bilmiyorum ama bir şeyler satın almayı denemiş. Fakat Discord farklı ülkelerden giriş tespit ettiği için hem satışı yapmamış hem hesabımın siferisini değiştirmiş. Hem de Gmail'den bana yeni şifre göndermiş. Ben kendimi daha korunaklı bir hale getiriyim diyorum daha korunaksiz oluyorum. Hiç korsan oyun dosya indirmiyorum hepisini satın alıyorum bıktım hep beni bulmasından.

Hesabını kapatmanı öneriyorum geçmiş olsun kardeşim.

2FA açık mıydı hocam?

Evet açıktı.

2FA'i nasıl geçtiğini gerçekten merak ediyorum.
Evinizde bulunan biri kardeşiniz vb. yanlışlıkla VPN açıkken bu işlemi yapmış olamaz değil mi?

Şu ana dek hiç VPN bağlantısı kullanmadım hocam.

Biri size daha öncesinde bir şey indirtti mi?

Hayır hocam kesinlikle başkasının ya da başkalarının attığı dosyaları ne indiriyorum ne de giriyorum.

Hesabını kapatmanı öneriyorum geçmiş olsun kardeşim.

1 yıllık Discord Nitro var hocam hiç kapatasim yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı