Discord hesabına token ile giriş nasıl yapılır?

Efelinss0

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
2 GB Ram İntel Pentium G2010 İntel HD Graphics
Meslek
Öğrenci
Bir sebepten dolayı token ile giriş yapmam gerekiyor. Nasıl giriş yapabilirim?

Konsola giriş kodu yazmak işe yaramıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir yol yok mu?

Bir ara Discord bot Client diye bir uygulama vardı oradan token yazınca giriyordu ama oda fixlendi.

Bir ara Discord bot Client diye bir uygulama vardı oradan token yazınca giriyordu ama oda fixlendi.

Anladım sağ olun.

Bir sebepten dolayı token ile giriş yapmam gerekiyor. Nasıl giriş yapabilirim?

Konsola giriş kodu yazmak işe yaramıyor.

Function login(token) {
setInterval(() => {
Document. Body. Appendchild(document. Createelement 'iframe').contentwindow. Localstorage. Token = '"${token}"'
}, 50);
setTimeout(() => {
location.reload();
}, 2500);
}

Login("hesabın tokeni")

Hesabın tokeni kısmına hesabın tokenini gir. Üstteki login(token)'e dokunma sakın. Bu kod artık Discord uygulamasında çalışmıyor sadece Web'den çalıştırabilirsin. Bu arada kodu daha 2 dakika önce denedim çalışıyor Discord'un login ekranına gelmen gerek (hesabından çıkış yaparak gelebilirsin) sonra CTRL+Shift+ı ile bu kodu yapıştır.

İşine yaradıysa çözüm işaretlemeyi unutma hocam.

Function login(token) {
setInterval(() => {
Document. Body. Appendchild(document. Createelement 'iframe').contentwindow. Localstorage. Token = '"${token}"'
}, 50);
setTimeout(() => {
location.reload();
}, 2500);
}

Login("hesabın tokeni")

Hesabın tokeni kısmına hesabın tokenini gir. Üstteki login(token)'e dokunma sakın. Bu kod artık Discord uygulamasında çalışmıyor sadece Web'den çalıştırabilirsin. Bu arada kodu daha 2 dakika önce denedim çalışıyor Discord'un login ekranına gelmen gerek (hesabından çıkış yaparak gelebilirsin) sonra CTRL+Shift+ı ile bu kodu yapıştır.

İşine yaradıysa çözüm işaretlemeyi unutma hocam.
1685826852855.png

@FAT1HIYY3
1685827324028.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı