Discord IP bulma mümkün mü?

0ndrylmz

Centipat
Daha fazla  
Bilirsiniz vardır illa tehdit eden IP bulurum şöyle yaparım diyen benim sormak istediğim Discord üzerinden birisi çok ergendi bir de voice changer kullanıyordu sanırım.
Oyuna çağırdım rahatsız oldum banladım sonra kullanıcı adını hakkımda kısmını görsenız Arapça garip bir de etiket falan yazmış ergence bana diyor ki seninle uğraşacağım kredi kartı patlatan ergenler var ya onların tayfadan böyle bir şey mümkün mü?

Gönderdiği linklere tıklamazsanız sorun yok hocam ergendir büyük ihtimalle zaten korkutmak için demiştir.

Bilirsiniz vardır illa tehdit eden IP bulurum şöyle yaparım diyen benim sormak istediğim Discord üzerinden birisi çok ergendi bir de voice changer kullanıyordu sanırım.
Oyuna çağırdım rahatsız oldum banladım sonra kullanıcı adını hakkımda kısmını görsenız Arapça garip bir de etiket falan yazmış ergence bana diyor ki seninle uğraşacağım kredi kartı patlatan ergenler var ya onların tayfadan böyle bir şey mümkün mü?

Hiçbir şey yapamazlar

Mümkün gerekirse Discord ayarlarında otomatik dosya yüklemeyi kapatın ayrıca isim soy isim paylaştığınız bir yer varrsada ismini değiştirin VPN ile girsenizde önlem almış olursunuz iyi günler.

(Şüpheniz varsa modeme reset atabilirsiniz)

Hocam IP'den hiçbir şey yapamazlar merak etmeyin
IP adresleri sadece elektronik cihazların birbirini tanıması için kullanılan bir adrestir. bir başkasının eline gecen IP adresi ile herhangi bir işlem yapılamaz. Hatta hiçbir şey yapılamaz. IP adresi ile internet geçmişlerinizi göremez, bilgisayarınızı ve elektronik cihazlarınızı ele geçiremezler! 2 kas 2016.

Eğer ki bilgisayar korsanları çıkarırsa sorun çıkarır bu tarzlar çok sıkıntı çıkarmaz diye düşünüyorum.

Hayır değil. Diyelim ki buldu yine bi' şey olmaz. Zaten statik IP bile kullanmıyoruz değişiyor IP adreslerimiz zamandan zamana.

Hocam IP'den hiçbir şey yapamazlar merak etmeyin.
IP adresleri sadece elektronik cihazların birbirini tanıması için kullanılan bir adrestir. bir başkasının eline gecen IP adresi ile herhangi bir işlem yapılamaz. Hatta hiçbir şey yapılamaz. IP adresi ile internet geçmişlerinizi göremez, bilgisayarınızı ve elektronik cihazlarınızı ele geçiremezler! 2 kas 2016.

Eğer ki bilgisayar korsanları çıkarırsa sorun çıkarır bu tarzlar çok sıkıntı çıkarmaz diye düşünüyorum.

Hocam IP adresiylen artık çok şey yapılıyor konum DDoS her şey yapılabiliyor.

Böyle çok korkanlar vs. oluyor genel bir cevap vereyim:

Eğer kişinin gönderdiği linklere basmaz, dosyaları indirmez veya tıklamazsanız uzaktan başınıza bir şey gelme ihtimali yoktur. Ha eğer linke basarsanız evet gerekli bilgiye ve donanıma sahipse arkadaş IP adresinizi, loglarınızı rahatlıkla görüntüleyebilir ancak somut bir şey yapamaz size karşı. Kim olursa olsun tedbiri elden bırakmayın, kimseyle tartışmayın güzel güzel takılın :).

Yeni konular

Geri
Yukarı