Discord aramalardan IP adresi bulabilmek mümkün mü?

Bu konuyu açan arkadaşla herhangi bir kişisel sorunun varsa buraya yansıtma kanka adam konuyu açmış bir şey danışmış ve gelen soruları cevaplıyor bu kadar saldırgan olmana gerek var mı?

Kısa bir süre önce oyundan bir arkadaş edinmiştim. Bayağı da iyi kasılıyorduk. Sürekli Discord üzerinden konuşuyorduk. Fakat dün oyundaki itemlerimi çaldı. Bugün de beni korkutmak için IP adresinin elinde olduğunu söylüyor. Discord'dan konuşurken almış. Pek inanasım yok ama içimde bir şüphe var. Discord üzerinden konuşurken IP adresi bulma gibi bir şey olabilir mi?

Eğer gerçekten işini biliyorsa bulabilir fakat 12 yaşında ben heykırım tarzı şeyler söylüyorsa ya he falan de geç.

Kısa bir süre önce oyundan bir arkadaş edinmiştim. Bayağı da iyi kasılıyorduk. Sürekli Discord üzerinden konuşuyorduk. Fakat dün oyundaki itemlerimi çaldı. Bugün de beni korkutmak için IP adresinin elinde olduğunu söylüyor. Discord'dan konuşurken almış. Pek inanasım yok ama içimde bir şüphe var. Discord üzerinden konuşurken IP adresi bulma gibi bir şey olabilir mi?

Evet bulabilir eskiden yani 2 yıl önce Discord'da bir arkadaş edinmiştim kendisi bu işlerden bayağı anlayan birisiydi bende o zaman bir çocukla kavga etmiştim ve IP adresini bulmak istediğimi söylemiştim o işlerden anlayan arkadaşıma o arkadaşımda onun IP adresini alabilmemiz için Discord'da sesli çağrıya gelmesi lazım demişti bende çocuğu çağrıya çektiğimde çocğun IP adresini bırak kullandığı taraycıyı kullandığı internet sağlayıcısının markasını bile buldu ama tabii bu olay yaklaşık bir 1, 5-2 yıl önce oldu belki Discord bu açığı kapatmış olabilir ama IP adresi çok da bir şeye yaramaz en fazla internetinize saldırı yapabilir bu saldırıdan etkilenmemek içinde modeminizin arkasındaki küçük butona 1 kez basın içinizden 10-15 saniye sayıp tekrar o tuşa basıp modeminizi açın iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı