Discord sunucusunda IP ban atmak mümkün mü?

Normal ban IP ban oluyor zaten açtığı diğer hesaplarla giremez. VPN vs. kullanırsa girer tabi.

Bildiğim kadarıyla hayır ama banladığınız kişinin yan hesap açıp gelmesini önlemek için doğrulanmış hesap zorunluluğu getirebilirsiniz.

Bildiğim kadarıyla hayır ama banladığınız kişinin yan hesap açıp gelmesini önlemek için doğrulanmış hesap zorunluluğu getirebilirsiniz.
Güvenlik derecesini en yüksek dereceye çekmem gerek, ama onu yaparsam da herkes sunucuda onaylanamaz ve benden düşürmemi isterler. Benim için sıkıntı olur, ne yapacağımı bilmiyorum, maalesef...

Güvenlik derecesini en yüksek dereceye çekmem gerek, ama onu yaparsam da herkes sunucuda onaylanamaz ve benden düşürmemi isterler. Benim için sıkıntı olur, ne yapacağımı bilmiyorum, maalesef...

Kardeşim engel olamazsın. Mobil veriyle hesap açar, VPN ile hesap açar zor bir şey değil yani. Normal ban IP ban oluyor zaten dediğim gibi.

Yasakladığınız zaman çok nadir olasılıklarla IP yasaklama atılıyor. Fakat her zaman geçerli olan bir şey değil bu. Botlar üzerinde yasakladığınız zaman IP üzerinden yasaklanma olasılığı daha yüksektir.

Geri
Yukarı