Discord IP veriyor mu?

kriglee

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben bir sunucuda Minecraft oynamak için sesli sohbete katıldım ve ayrımcılık yapan birine bunu yapmamasını söyledim küfürler etti ve beni tehdit etti sonra arkadaşı geldi ve IP adresini bulurum hesabını banlarım evine pizza sipariş ettiririm gibi şeyler dediler. Bunu yapabiliyorlar mı yapamazlar ama içimde kaldı 3 parti yazılımlar ile yapıyorlar.

Discord üzerinden, harici bir web sitesi veya uygulama kullanmak dışında hiçbir şekilde token, IP, T.C. gibi şeyler elde edilemez.

Yahu bu IP adresine çok anlam yükleniyor. Özellikle CGNAT gibi bir durum söz konusuyken. :) IP adresinden bir halt edemezler. Korkun olmasın. Buyrun IP adresim; 95.70.193.81, Diyarbakır'da gözüküyorum. 1000 kilometre fark var Diyarbakır'la aramda.

Sanırsam IP adresini bir yoldan bulabiliyorlar, çalıştığım bir anime sitesinin bir Discord sunucusu bulunuyordu. Sunucunun da bir botu vardı sonra bir saldıran botun IP adresini bi' yoldan bulup sunucuya backdoor yapıp küçük bir veriyi çalmıştı

Yahu bu IP adresine çok anlam yükleniyor. Özellikle CGNAT gibi bir durum söz konusuyken. :) IP adresinden bir halt edemezler. Korkun olmasın. Buyurun IP adresim; 95.70.193.81, Diyarbakır'da gözüküyorum. 1000 kilometre fark var Diyarbakır'la aramda.

Bende X şehrinin Y ilçesinde yaşıyorum X şehrinin Z ilçesi gösteriyor.

Sanırsam IP adresini bir yoldan bulabiliyorlar, çalıştığım bir anime sitesinin bir Discord sunucusu bulunuyordu. Sunucunun da bir botu vardı sonra bir saldıran botun IP adresini bi' yoldan bulup sunucuya backdoor yapıp küçük bir veriyi çalmıştı
Aynı şey değil. Bot sabit bir sunucu da çalışıyor. Ev kullanıcılarının verileri ağa açık değil, ayrıca ağa sabit bir IP adresiyle çıkmıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı