Discord IP adresi veriyor mu?

kafaci ab

Decapat
Daha fazla  
Şimdi, benim bir arkadaşım var, o oyundan biriyle tanışmıştı. Sonra bir gün nude falan istemişti kızdan. Kız da vermişti. Kız Macaristan'da yaşıyor. Birkaç tane sonraki gün 1 tane istemişti, gene vermişti kız ama benim arkadaş gene istemişti. Bu sefer kız vermemişti ve arkadaşım NP deyip <3 yazmıştı ve kız da <3 yazmıştı fakat sonra arkadaşım korktu dava olmaktan. Şimdi nude aldı falan diye ve kıza yalan atıp kızı engelledi. Mesajlarını falan, sildi her şeyi. Sonra ise bana yazdı. Kanka, bir şey olur mu falan diye. Ben dedim sorarım birilerine diye. Peki sizce bir şey olur mu? Kız Macaristan'da yaşıyor.

Nude ne bilmem ama, Discord bir şeylere karışmaz.

En fazla kızdan dava yer.

IP paylaşmaz.

Şimdi, benim bir arkadaşım var, o oyundan biriyle tanışmıştı. Sonra bir gün nude falan istemişti kızdan. Kız da vermişti. Kız Macaristan'da yaşıyor. Birkaç tane sonraki gün 1 tane istemişti, gene vermişti kız ama benim arkadaş gene istemişti. Bu sefer kız vermemişti ve arkadaşım NP deyip <3 yazmıştı ve kız da <3 yazmıştı fakat sonra arkadaşım korktu dava olmaktan. Şimdi nude aldı falan diye ve kıza yalan atıp kızı engelledi. Mesajlarını falan, sildi her şeyi. Sonra ise bana yazdı. Kanka, bir şey olur mu falan diye. Ben dedim sorarım birilerine diye. Peki sizce bir şey olur mu? Kız Macaristan'da yaşıyor.
Ciddi bir adli olay değilse, hayır.

Şimdi, benim bir arkadaşım var, o oyundan biriyle tanışmıştı. Sonra bir gün nude falan istemişti kızdan. Kız da vermişti. Kız Macaristan'da yaşıyor. Birkaç tane sonraki gün 1 tane istemişti, gene vermişti kız ama benim arkadaş gene istemişti. Bu sefer kız vermemişti ve arkadaşım np deyip <3 yazmıştı ve kız da <3 yazmıştı fakat sonra arkadaşım korktu dava olmaktan. Şimdi nude aldı falan diye ve kıza yalan atıp kızı engelledi. Mesajlarını falan, sildi her şeyi. Sonra ise bana yazdı. Kanka, bir şey olur mu falan diye. Ben dedim sorarım birilerine diye. Peki sizce bir şey olur mu? Kız Macaristan'da yaşıyor.

Hocam olay çok saçma ilerlemiş ve aynı sesli sohbette bulunmadıkları sürece alamaz IP'sini sanırım. Yani daha alamadıysa alamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı