Discord kendiliğinden başka sunuculara giriyor

Daha fazla  
Merhaba dostlar, son bir haftadır yaşadığım bir problemi söylemek ve çözümlerinizi görmek istiyorum. Gerçekten rahatsız etmeye başladı ve hiç hoşuma gitmiyor. Discord beni otomatik rastgele saçma sapan sunuculara ekliyor. Hesabım başkasının elinde olsaydı çoktan e posta gelmez miydi başka bölgeden giriliyor diye? Aşağıya bu sunucuyu ve sunucuya otomatik olarak giren insanların resmini attım. Yardımcı olacak herkese teşekkürler.
(Reklam olmaması amacıyla sunucunun ismini ve bazı yerleri sansürledim.)

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    105,6 KB · Görüntüleme: 584
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    96,1 KB · Görüntüleme: 529
Merhaba dostlar, son bir haftadır yaşadığım bir problemi söylemek ve çözümlerinizi görmek istiyorum. Gerçekten rahatsız etmeye başladı ve hiç hoşuma gitmiyor. Discord beni otomatik rastgele saçma sapan sunuculara ekliyor. Hesabım başkasının elinde olsaydı çoktan e posta gelmez miydi başka bölgeden giriliyor diye? Aşağıya bu sunucuyu ve sunucuya otomatik olarak giren insanların resmini attım. Yardımcı olacak herkese teşekkürler.

Hocam acilen şifrenizi değiştirin ve Discord desteğe başvurun https://support.discord.com/hc/tr/requests/new. Neden mail gelsin ki? Büyük ihtimalle tokenin çalınmış şifreni değiştirdiğinde tokenin de değişir.

Hemen şifrenizi değiştirmelisiniz. Bir de İki aşamalı doğrulamayı aktifleştirmenizi tavsiye ederim.

Hocam belirli sitelere Discord ile giriş yapıyorsunuzdur ve bu sitelerde kullanım veya reklam amacıyla sizi kendi Discord sunucularınıza alıyordur. Bunu zamanında kendi Discord botum içinde denemiştim fakat başarılı olamadım bu sistem programcı için iyi ancak kullanıcı için kötü bir şeydir.

Belirli uygulamaların çalışması Discord sunucusunu girmeniz gerekmektedir onlarda "Free hosting" adı altında geçen dolandırıcılardır.

Bunu şöyle çözebilirsiniz(PC):
  1. Ayarlara girin.
  2. Kullanıcı ayarlarına gelin.
  3. Yetkili uygulamalara giriş yapın.
  4. Oradan güvenmediğiniz uygulamaları kapatın.
  5. Kaydet deyin.
Bu yöntem çözmez ise şifrenizi ve epostanızı değiştirmenizi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı