Discord kullanıcı IP öğrenme

Hayır, Twitter üzerinde açıklaması var.
1591869359361.png

Güzel bir dille bunu yazabilir o zaman merakımdan sordum,sunucuma girip sürekli küfür eden bir velet var banlıyorum tekrar geliyor IP adresini bulursam iletişime geçip korkuturum en azından.

Güzel bir dille bunu yazabilir o zaman merakımdan sordum sunucuma girip sürekli küfür eden bir velet var banlıyorum tekrar geliyor IP adresini bulursam iletişime geçip korkuturum en azından.
Sunucunun doğrulama ayarlarını değiştirin, telefon doğrulaması olmayan gelemesin, durmadan hesap açıp gelemez.

Öğrensen ne yapacaksın? Lamerlık mı?

Bu tarz bilgilere şikayetçi olmak mabında kanıt olarak önceden ulaşmak, vakıf olmak isteyenler oluyor. Olaya tam olarak vakıf olmadan en kötü varsayımı yapmak hoş değildir.

@mühendis52 Bu tarz bilgilere erişmek imkansız değildir, derinlemesine wireshark ile çözümlenme ihtimali vardır.

Bu tarz bilgilere şikayetçi olmak mabında kanıt olarak önceden ulaşmak, vakıf olmak isteyenler oluyor. Olaya tam olarak vakıf olmadan en kötü varsayımı yapmak hoş değildir.

@mühendis52 Bu tarz bilgilere erişmek imkansız değildir, derinlemesine wireshark ile çözümlenme ihtimali vardır.
Dediğiniz program ile bulmak zor mu ?

Geri
Yukarı