Çözüldü Discord'da IP Bulmak Mümkün mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pcdev3090

Decapat
Daha fazla  
Bu konu hakkında açılmış konular var ama tam istediğim gibi değil. Bir arkadaşım Discord üzerinden hiçbir şey yaptırtmadan IP bulabileceğini söyledi. Böyle bir şey mümkün mü? Sadece meraktan soruyorum.

Çözüm
Discord sunucu adminleri bile IP adreslerini göremez.

Madem bulabiliyormuş hodri meydan bul desene acaba bulabilecek mi ? Lafı gevelerse büyük ihtimalle sallıyordur.
Discord ile denemedim ancak Skype ile sesli iletişim kurulduğunda karşının IP adresi bulunabiliyordu, aynı mantıkla belki Discord içinde bulunabilir, imkansız değil.

evet bulunabilir image grabber üzerinden veya token grabber üzerinden çok kolay bir şekilde bulanabilir eğer image grabber yerseniz + olarak token da düşecektir hesabınıza giriş yapabilir.

evet bulunabilir image grabber üzerinden veya token grabber üzerinden çok kolay bir şekilde bulanabilir eğer image grabber yerseniz + olarak token da düşecektir hesabınıza giriş yapabilir.
Biz sadece Discord'dan konuşuyoruz, tam olarak bilmiyorum ek bir siteye girmesi gerekiyor mu karşıdakinin onun için ama galiba gerekiyordu.

İlk mesajda dikkat ederseniz "hiçbir şey yapmadan" yazıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı