Discord Nitro iadesi nasıl yapılır?

methean06

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.
Arkadaşım 1 aylık Nitro'yu 9TL sanıp aslında 9 dolara bana hediye etti bu Nitro'yu nasıl iade edebilir? Veya ben Nitro planını iptal edince ona geri parası gider mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord Nitro yerel fiyatlandırma yapmadı mı? Nasıl dolar üzerinden satın alabilmiş? Discord'un iade yapacağını sanmıyorum daha önce hiç karşılaşmadım. Ama denemekte fayda var.

Merhaba.
Arkadaşım 1 aylık Nitro'yu 9TL sanıp aslında 9 dolara bana hediye etti bu Nitro'yu nasıl iade edebilir? Veya ben Nitro planını iptal edince ona geri parası gider mi?
Nitro planını iptal edersen iade olmuyor diye biliyorum sadece bir dahaki ay otomatik yenilenmiyor.

Discord Nitro yerel fiyatlandırma yapmadı mı? Nasıl dolar üzerinden satın alabilmiş? Discord'un iade yapacağını sanmıyorum daha önce hiç karşılaşmadım.
Eğer hediye eden hesapta nitro varsa, başkasına hediye ederken yerel fiyattan değil global fiyattan öneriyor, kötüye kullanımı önlemek için.

Eğer hediye eden hesapta nitro varsa, başkasına hediye ederken yerel fiyattan değil global fiyattan öneriyor, kötüye kullanımı önlemek için.
Bunu bilmiyordum. Global fiyattan önermesi saçma ama kötüye kullanan insanları önlemek için başka yapcakları bir şey yok sanırım malum çalıntı kredi kartları ile çok zarar ettirirlerdi yoksa şirketi.

Yeni konular

Geri
Yukarı