Discord Nitro linkine giriş yaptıktan sonra Steam hesabım çalındı

Bedava Discord Nitro linki geldi ve bende bu linkten Steam hesabıma giriş yapıp hesap bilgilerimi verdim. Şu anda hesabım başkasının elinde sesli veya mesajlı yardım edebilirseniz çok minnettar kalırım karşılaştığım durum biraz garip.
Şimdiden teşekkürler.

Fake bu dolandırmak için yapılmış. Benim hesabımdanda bütün kişilere bu link gönderilmişti. Böyle şeylere direk tıklamayın artık! Önce bir araştırın sonra girin.

Steam desteğe yaz.

Bakın link gerçek olsaydı böyle olurdu:

1655097014788.png

Link gerçek değil çok belli zaten. Ama ben sabahın köründe yaşadım bu olayı salaklığıma geldi.
Şu numarayı yemekten sıkılmadınız bir türlü. Steam desteğe yaz, hesabın sana ait olduğuna dair kanıtlarını sun desteğe. Kredi kartının son 4 hanesi, son alışverişine dair fatura vb. gibi şeyleri destek ile paylaş.
Hep steam cüzdan koduyla alışveriş yaptım. Ve hepsini de kullanıp çöpe attım kanıtım kalmadı.
-Bir oyunu kartla almıştım ama nerden bakacağım bilmiyorum

Bedava Discord Nitro linki geldi ve bende bu linkten Steam hesabıma giriş yapıp hesap bilgilerimi verdim. Şu anda hesabım başkasının elinde sesli veya mesajlı yardım edebilirseniz çok minnettar kalırım karşılaştığım durum biraz garip.
Şimdiden teşekkürler.
Steam desteğe yazdın mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı