Steam hesabım çalındı

Tamam.

İnş hesap ta hile açılmamıştır benimki çalındıgı zaman hile açıldıgı için ben VAC ban yedim.
Zaten bu hesaplar hileyi kullanabilmek için çalınıyor. Destek ile iletişime geçildiğinde %99 hesap geri alınıyor ama ban riski yüksek oluyor. Aynısı arkadaşımın başına geldi. CS:GO'ya geçmişine baktığımızda rekabetçide 40'a 2 gitmiş ama Allahtan ban yemedi.

Zaten bu hesaplar hileyi kullanabilmek için çalınıyor. Destek ile iletişime geçildiğinde %99 hesap geri alınıyor ama ban riski yüksek oluyor. Aynısı arkadaşımın başına geldi. CS:GO'ya geçmişine baktığımızda rekabetçide 40'a 2 gitmiş ama Allah'tan ban yemedi.

Arkadaşın ballıymış :D

Mail sifreni de değiştir mailini de almışlardır.

Mailime girememişler mailim bendeydi şifresini de ne olur ne olmaz diye değiştirdim ama hesabı nasıl aldılar çok merak ediyorum.
Mail sifreni de değiştir mailini de almışlardır.

Bir sorum olacaktı kayıtlı ininalım vardı bir de başka kart onlardan harcama yapmaya çalıştığında kart arkasındaki CVC istiyor değil mi Steam.

Mailime girememişler mailim bendeydi şifresini de ne olur ne olmaz diye değiştirdim ama hesabı nasıl aldılar çok merak ediyorum.

Bir sorum olacaktı kayıtlı ininalım vardı bir de başka kart onlardan harcama yapmaya çalıştığında kart arkasındaki CVC istiyor değil mi Steam.

Yapa bilirler sifreyi kaydetmişen.

Yeni konular

Geri
Yukarı