Steam hesabım çalındı

Merhabalar, Steam Guard aktif olmasına rağmen hesabım çalındı. Sabah e postanız değiştirildi diye mesaj geldi, hesabı kontrol ettim, e posta, şifre her şey değişmiş. Hesabı nasıl geri alabilirim? Diğer yerlerde ticket at diyorlar ama hangi e postaya ticket atmam gerektiğini çözemedim.

Merhabalar, Steam Guard aktif olmasına rağmen hesabım çalındı. Sabah e postanız değiştirildi diye mesaj geldi, hesabı kontrol ettim, e posta, şifre her şey değişmiş. Hesabı nasıl geri alabilirim? Diğer yerlerde ticket at diyorlar ama hangi e postaya ticket atmam gerektiğini çözemedim.
Başka bir hesaptan steam destekten hesap kurtarma gibi bir şey var ordan alabilirsiniz bilgilerinizi vererek.

Benim de çalındı içinde hediye oyunlarla geldi bir şey olmaz korkma.

Giriş yapamıyorum kısmından ilerlersen hesabım çalındı şeklinde Steam'e ticket atabilirsin benim de başıma gelmişti.

Giriş yapamıyorum dedikten sonra hesabım çalındı kısmına giriyorum. Bu görsel çıkıyor. Hesabın e posta telefon numara her şeyi değiştiği için elimden bir şey gelmiyor.

1614419090758.png

Steam destek ile iletişime geç en fazla 1 haftada verirler.

Steam destek ile iletişime geç.
Link: Steam Destek - Çalınan Hesap

Steam üzerinde 2 kayıtlı kart bilgisi vardı onları kullanamaz değil mi çünkü tekrar kullanmak için kartın arkasındaki CVC istiyordu yanlış hatırlamıyorsam Steam.

Geri
Yukarı