Discord Nitro'ya zam geldi

Zam gelmeden önce alanlar aboneliği iptal etmediği veya değiştirmediği sürece aynı fiyattan devam edecek diyor. Yıllık alacaktım geçenlerde unuttum almayı. Umarım hep aynı fiyattan devam eder mevcut aboneler.

Düşünsenize, bizim 75 birimimiz, adamların 3 birimi ediyor. Suçlunun kim olduğu belli, suçluyu uzakta aramamak lazım. Şahsen kendi adıma konuşacağım: Bir Discord Nitrosuna da 75 TL vermem, gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum. Almak isteyen varsa alabilir. 26 TL'den satmaya devam edip sürümden de kazanabilirdi, $2 az kazanmaları firmayı öldürmezdi fakat sürümden kazanmaktan ziyade alan alsın almayan da almasın mantığında bakılmış. Kendileri bilir, ne diyebiliriz?

Discord Nitro'ya anlık olarak zam geldi şu an güncel fiyatı 3.85$ yani 75 TL.
+ Nitro classic artık görünmüyor.

Eki Görüntüle 1811319

Şu an halen telefonlarda güncelleme gelmedi telefondan satın alırsanız eski fiyat ile alabilirsiniz.
Ama kontrol ettiğimizde güncel fiyatı yazıyor.

Eki Görüntüle 1811320

+ Telefondan abone olurken Nays ile olursanız kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Telefon ile alım sırasında Nays'ın kampanyası yokmuş sanırım, az önce canlı destekten sordum yok mesajını ilettiler.
Ekstra olarak şu anda aynı fiyattan alabileceğimiz bir yöntem herhangi bir kampanya var mıdır iletirseniz sevinirim.

Eskiden abone olmaya devam edenler 27 lira üzerinden devam edecek tarzında bir şey gördüm. Doğru mu pek bilmiyorum. Bende şu an halen 27 lira gözüküyor fatura kısmında. Bilen ya da okuyan bir arkadaş bilgi verirse sevinirim.

Doğru hocam büyük ihtimal bir ss görmüştüm 7 Haziran'dan sonra alacaklar için 74 TL olacakmış önceden Nitrosu olanlar ise 27 TL'den devam edecekmiş.

Discord Nitro'ya anlık olarak zam geldi şu an güncel fiyatı 3.85$ yani 75 TL.
+ Nitro classic artık görünmüyor.

Eki Görüntüle 1811319

Şu an halen telefonlarda güncelleme gelmedi telefondan satın alırsanız eski fiyat ile alabilirsiniz.
Ama kontrol ettiğimizde güncel fiyatı yazıyor.

Eki Görüntüle 1811320

+ Telefondan abone olurken nays ile olursanız kampanyadan yararlanabilirsiniz

Nays ile alınca ne oluyor?

Geri
Yukarı