Discord sunucuları aniden kayboldu

Nightguardx

Centipat
Yer
El Paso
Daha fazla  
Discord'u aktif kullanan bir kullanıcıyım ve birçok sunucuya üyeydim. Fakat bu sabah baktığımda Discord hesabımın yaklaşık bir 20-25 sunucudan kendi kendine çıktığını gördüm. Bunun herhangi bir nedeni mi var? O sunucularda bir mesaj yazmadığım için mi böyle oldu? Anlamadığım şeyse dün gece mesaj yazdığım bazı sunuculardan bile çıkılmış olması. En çok kullandıklarım vs. hala duruyor, daha 1 hafta önce girdiğim bile gitmiş. Hesabım herhangi birisi tarafından çalınmadı veya başka birisi girmedi hesabıma bundan eminim. Şimdi bütün sunuculara tekrar giriyorum.

Konu hakkında bilgisi olan birisi beni aydınlatırsa sevinirim.

Aşağıdaki seçeneklerden başka bir ihtimal veremiyorum açıkçası.
1- Sunucuların silinmiş olması.
2- Sunuculardan atılmış veya yasaklanmış olmanız.
3- Hesabınızın çalınmış olması.
4- Discord'a yetkilendirdiğiniz uygulamalardan birinin hacklenmesi.

Bence ikinci ihtimal oldu size. Hakkında ya da durum mesajınıza link falan koyduysanız moderatörler atmış olabilir ya da bug oldu ve çoğu sunucudan çıktınız. Birkaç kişi gördüm size aynı durum olan ama çözüm ya da nedeni yok sanırsam. Bug olabilir.

Aşağıdaki seçeneklerden başka bir ihtimal veremiyorum açıkçası.
1- sunucuların silinmiş olması.
2- sunuculardan atılmış veya yasaklanmış olmanız.
3- hesabınızın çalınmış olması.
4- Discord'a yetkilendirdiğiniz uygulamalardan birinin hacklenmesi.

Bence ikinci ihtimal oldu size. Hakkında ya da durum mesajınıza link falan koyduysanız moderatörler atmış olabilir ya da bug oldu ve çoğu sunucudan çıktınız. Birkaç kişi gördüm size aynı durum olan ama çözüm ya da nedeni yok sanırsam. Bug olabilir.

Anladım teşekkürler durumumda herhangi bir link yoktu büyük ihtimalle bug oldu çünkü 20 sunucudan birden yasaklanmış olmak biraz garip olurdu hesapta çalınmadı :D hiçbir linke tıklamadım falan ilginç bir durum, neyse teşekkürler cevabın için.

Yeni konular

Geri
Yukarı