Discord sunucum patlatıldı

Dostum bak sanırım yaşın küçük bugün sana bi tecrübe olsun yeni tanıştığın insanlarla bu kadar yakın bir samimiyet kurma hemen ve değer verdiğin bir şeyi böyle çabuk paylaşma,şikayet edebiliceğin bir durum yok elinden gelicek bir durum yok sadece üstüne soğuk su içip yeni discord sunucusu açabilirsin

Dostum bak sanırım yaşın küçük bugün sana bir tecrübe olsun yeni tanıştığın insanlarla bu kadar yakın bir samimiyet kurma hemen ve değer verdiğin bir şeyi böyle çabuk paylaşma, şikayet edebiliceğin bir durum yok elinden gelecek bir durum yok sadece üstüne soğuk su içip yeni Discord sunucusu açabilirsin

Yaşım çok küçük değil. Birdaha böyle bir şey olmasından korktuğum için açmayacağım.

Sunucumda MC-AT diye bir bot vardı.Onun hakkında bir kaç takım şeyler duymuştum.Acaba o yapmış olabilir mi?

Sunucuya botu ben eklemedim.O sunucuyu patlatan şahıştan başka birisi ekledi o da yakın arkadaşım.Sınıf arkadaşıydık.Belki yanlışlıkla diğer MC-AT'ı indirmiş olabilir mi?

Hocam, olabilir; fakat büyük ihtimal dediğim gibi bütün sunucular böyle patlıyor. Bu hackerlik değil; sunucuya bot ekliyorlar, o yapıyor.

Hocam benim ona özel verdiğim bir rol vardı. Belki öyle yapmış olabilir mi?
Rol ayarlarında dikkat etmeden yetki vermiş olabilirsiniz evet.

Sunucumda MC-AT diye bir bot vardı.Onun hakkında bir kaç takım şeyler duymuştum.Acaba o yapmış olabilir mi?

Sunucuya botu ben eklemedim.O sunucuyu patlatan şahıştan başka birisi ekledi o da yakın arkadaşım.Sınıf arkadaşıydık.Belki yanlışlıkla diğer MC-AT'ı indirmiş olabilir mi?
MC-AT olduğunu sanmıyorum.

Geri
Yukarı