Discord sunucumun aktifliğini nasıl artırabilirim?

egedmrbs001

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Benim bir sunucum var ve sunucu 80 kişi. 80 kişi olmasına rağmen sunucuda aktif olarak mesaj yazan ve seslilere katılan 5-6 kişi. Sunucumun aktifliğini nasıl artırabilirim?

Merhaba,
Benim bir sunucum var ve sunucu 80 kişi. 80 kişi olmasına rağmen sunucuda aktif olarak mesaj yazan ve seslilere katılan 5-6 kişi. Sunucumun aktifliğini nasıl artırabilirim?

Yer yer etkinlik düzenleyip herkesin katılacağı bir ortam oluşturmalısın.
Herkesin en az 2-3 arkadaşı olursa sunucunda aktiflik çok artar.

İmkansız. Sunucusunda 10.000 kişi olanların bile, aktif insan sayısı 30-50'dir. İnsanlar Discord mesajlaşma ya da sesli sohbet yapmayı sevmiyorlar. Ya da buna ayıracak vakitleri yok. Şahsen 2-3 arkadaşımla sohbet etmek bana da daha cazip geliyor.

Yani boşuna uğraşmayın. Gerçekten etkinlik vb. bir işe yaramaz. Popüler bir Twitch yayıncısı olsanız bile, en fazla aktifliği belirli yönlendirmeler ile 10-15 dakika civarı yaparsınız.

Merhaba,

Reis biraz +18 olacak yazayım mı katılım sana şöyle söyleyeyim 2000'den fazla gelen olur onaylarsan yazayım konu senin konun.

Yeni konular

Geri
Yukarı