İnternette gizliliğimi nasıl artırabilirim?

Tor browser indir hocam, eğer daha da güvenlik istiyorsanız Tor üzerinde gizli sekme açın, gizli sekmede Tor vpn var, kendisi en iyi vpn olur
Hocam Tor güzel fakat bazı sitelere giremiyorum ben ya. Benden mi kaynaklı bilmiyorum ama bazı sitelerde Cloudflare Acces 1020 hatası veriyor. Bunun dışında İş Bankası gibi bazı banka sitelerine giremiyorum. Bunları çözmenin yolu yok mu?

Dosya Ekleri

• 4.PNG
    4.PNG
    134,2 KB · Görüntüleme: 18
  • 5.PNG
    5.PNG
    38,2 KB · Görüntüleme: 21
Hocam tor güzel fakat bazı sitelere giremiyorum ben ya. Benden mi kaynaklı bilmiyorum ama bazı sitelerde Cloudflare acces 1020 hatası veriyor. Bunun dışında İş Bankası gibi bazı banka sitelerine giremiyorum. Bunları çözmenin yolu yok mu?

İnternet servis sağlıyıcınız güvenlik amacı ile bunları yasaklamış olabilir. Coğu VPN'i de yasaklamış olabilir. IP Adresim Nedir? IP Sorgulama ve IP Adresi Bulma | Turkcell VPN açıncaa buradan gorebilirsiniz aktif mi değil mi diye.

Hocam Tor güzel fakat bazı sitelere giremiyorum ben ya. Benden mi kaynaklı bilmiyorum ama bazı sitelerde Cloudflare Acces 1020 hatası veriyor. Bunun dışında İş Bankası gibi bazı banka sitelerine giremiyorum. Bunları çözmenin yolu yok mu?
Tor u çok aktif kullanmadığım için birşey demem doğru olmaz yanlış bilgi vermek istemem

Geri
Yukarı