Çözüldü Discord <t:> tarih kombinasyonu ayarlama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Thawnezpw

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekteki gibi bir tarihi yapmak istiyorum ama <t: Sayı girilmeli> bu kısma sayıları yazıyorum ama hiçbir türlü o tarihi tutturamıyorum. Kolay yöntemi olan varsa yardım edebilirse sevinirim tarih tam olarak 11 Mart 2022 00:00
Discord uygulamasından aldım SS'i, orada kullanacağım zaten.

1678444686442.png

Çözüm
Bu siteyi klavuz olarak kullanabilirsin. Discord için bu özellik güzel ancak biraz kafa karıştırıcı. Daha anlaşılabilir yapılabilirdi. Galiba bazı standartlara uymak zorundalar bilemiyorum.

Bu siteyi klavuz olarak kullanabilirsin. Discord için bu özellik güzel ancak biraz kafa karıştırıcı. Daha anlaşılabilir yapılabilirdi. Galiba bazı standartlara uymak zorundalar bilemiyorum.

Çözüm
Bu siteyi kılavuz olarak kullanabilirsin. Discord için bu özellik güzel ancak biraz kafa karıştırıcı. Daha anlaşılabilir yapılabilirdi. Galiba bazı standartlara uymak zorundalar bilemiyorum.

Direkt oldu teşekkür ederim sağ olasın.

Anladığım kadarıyla oraya saniye cinsinden tarih ve zamanı girmen gerekiyor, en basit olarak Python'dan time.time() yazarak şuan ki tarih ve zamanın saniyesine ulaşabilirsin.

Geri
Yukarı