Elektronik Akko Switch'ler indirimde!

Hocam üstteki out of stock diyor attığınızda var mıydı?
Yoktu da gelir stoklara bir ara vergi çıkıyor attığım sitede. Burdan da alabilirsiniz.

Ajazz klavyeye akko switch takılıyor mu yoksa klavye ve switch aynı marka mı olmalı
Ajazz klavyeniz 5 pin destekliyorsa alabilirsiniz. Bu arada Akko kod muhabbeti devam ediyor mu diye bakayım dedim ediyorum. Attığım linkteki Akko mağazasını takip ederseniz 24 saate indirim kuponu geliyor. Mobilden Aliexpress uygulamasından giriş yaparak 68tl kuponu alabilirsiniz onla 320 civarına gelir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-17-00-04-44-078_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_2024-04-17-00-04-44-078_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    63,4 KB · Görüntüleme: 22
Bende ASUS scope II 96 Wireless var. NX Snow Switch'li. Aslında sorun da yok ama how swappable özelliği olduğundan merak ettim, bu Switch'ler uyar mı neye bakmam lazım?

Hocam ben de farklılık olsun diye almayı düşünüyorum normalde 5075b Plus'ta Akko yellow cream kullanıyorum memnunum da farklılık olsun diye hangisini önerirsiniz mavi dışında?

Son düzenleme:
Her alış için yeni hesap açıp öyle satın alıyorsunuz hocam. Bildiğim kadarıyla pre-lubed geliyor bence tekrardan lubelamaya gerek yok. İsterseniz lubelayabilirsiniz tabii ki.
Yellow ve blue'da çok dengesiz derecede prelube

Ajazz AK680 klavyeye uyumlu değil sanırım değil mi?
Uyumlu

Hocam ben de farklılık olsun diye almayı düşünüyorum normalde 5075b Plus'ta Akko yellow cream kullanıyorum memnunum da farklılık olsun diye hangisini önerirsiniz mavi dışında?
Ben mmd princess, bütçeniz çıkarsa vertex v1 öneririm.

Kullandığınızla pek farkı olmayacak diğerlerinin. Belki Akko piano bakabilirsin veya silent seviyorsan Akko penguin.

Dediğiniz gibi piano V3 Pro aldım ve bugün elime ulaştılar, yellow Pro'lardan geçiyorum ve her konuda çok daha iyiler
1)Daha derin ve güzel ses
2)Kulak tırmalayıcı bir ses yok daha az agresif bir ses profili
3)Daha iyi yazma hissi ve deneyimi
4)Daha canlı RGB ışık

Öneriniz için teşekkürler çok memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı