Discord tehdit edilmek

hosshia

Hectopat
Arkadaşlar ben canım sıkıldığı zamanlar Discord sunucularına girip eğleniyorum ve sonunda kendi sunucumu açma kararı aldım ve yetkili olduğum bir sunucuda dm'den reklam yasak olmadığı söylendi. Ben de reklam yapmaya başladım chate de birkaç kez yazdım ondan sonra sunucudan tamamen banlandık ve yüzümüzü garip garip dergilerde paylaşacaklarını iddia ediyorlar ve nedense içime bir korku geldi. IP adreslerimizin elinde olduklarını ve hacker arkadaşlarının olduğunu söylediler. Hacker kısmına inanmıyorum ama bu yüz olayı IP adresine de pek inanmıyorum ve bunların yaşanmasını istemiyorsam sunucumun kapatılmasını istediler, ne yapmam lazım?

Hocam IP adresi olayı o kadar da büyük bir olay değil. Modeminizi resetleyin IP adresiniz değişecektir.
Şu sitede biraz zaman geçirin ve SS atın biraz da siz eğlenin :D

Arkadaşlar ben canım sıkıldığı zamanlar Discord sunucularına girip eğleniyorum ve sonunda kendi sunucumu açma kararı aldım ve yetkili olduğum bir sunucuda Dm'den reklam yasak olmadığı söylendi. Ben de reklam yapmaya başladım chate de birkaç kez yazdım ondan sonra sunucudan tamamen banlandık ve yüzümüzü garip garip dergilerde paylaşacaklarını iddia ediyorlar ve nedense içime bir korku geldi. IP adreslerimizin elinde olduklarını ve hacker arkadaşlarının olduğunu söylediler. Hacker kısmına inanmıyorum ama bu yüz olayı IP adresine de pek inanmıyorum ve bunların yaşanmasını istemiyorsam sunucumun kapatılmasını istediler, ne yapmam lazım?

Hocam herhangi bir siteye tıklamadıysanız bir şey olacağını sanmam.

Arkadaşlar ben canım sıkıldığı zamanlar Discord sunucularına girip eğleniyorum ve sonunda kendi sunucumu açma kararı aldım ve yetkili olduğum bir sunucuda Dm'den reklam yasak olmadığı söylendi. Ben de reklam yapmaya başladım chate de birkaç kez yazdım ondan sonra sunucudan tamamen banlandık ve yüzümüzü garip garip dergilerde paylaşacaklarını iddia ediyorlar ve nedense içime bir korku geldi. IP adreslerimizin elinde olduklarını ve hacker arkadaşlarının olduğunu söylediler. Hacker kısmına inanmıyorum ama bu yüz olayı IP adresine de pek inanmıyorum ve bunların yaşanmasını istemiyorsam sunucumun kapatılmasını istediler, ne yapmam lazım?

Hocam size gönderdikleri hiçbir şeye tıklamadığınız sürece güvendesiniz bir şey yapamazlar zaten onlar haksız çıkar mahkemeye verirsiniz (eğer dedikleriniz doğruysa)

Yeni konular

Geri
Yukarı