Discord Token nedir?

ayaz0735

Yoctopat
Daha fazla  
Discord'da Boost satan bir sunucu var. Güvenilir bir sunucu çünkü daha önce oradan Boost almıştım. Şimdi Nitro satıyor musunuz diye sordum dedilerki hayır ama token satın alabilirsin o tokenle Nitro'lu bir hesaba girebilirsin gibi bir şey dedi. Nedir bu token ve Nitro'yla ne ilgisi var?

Token her bir bot ve normal hesaba atanan ve rastgele harflerden oluşmuş, hesaba erişim sağlayabilmemize yarayan kod parçası. Bir hesabın tokenine sahipseniz o hesaba rahatlıkla girebilirsiniz.

Fakat şöyle bir şey var ki: Sizle token paylaşıldıktan sonra adam gidip hesabın şifresini değişirse token de değişeceği için hesaba erişiminizi kaybedersiniz. Büyük ihtimalle o adam bir tane promosyon koduyla bir yan hesabına Nitro çekti ve sizi dolandırıyor. Böyle şeylere gerek yok. Uğraşmanıza da gerek yok. Zaten hesabın şifresine ve e postasına da erişemeyeceksiniz. Adam dolandırıyor olmasa bile çok sakat bir yol.

Onun yerine buna benzer bir sürü method var zaten.

Herkes istediği kişinin tokenini alabilir bu yüzden fix yedi ama evet doğru.

Hala token ile eski hesaplarıma giriş yapabiliyorum.

Tokenle giriş kaldırılamaz. İnternetin doğasına aykırı. Adamın dediği şeyse sana çaldığı bir hesabın tokenini verecek, böylece çalıntı hesabı kullanabileceksin.

Geri
Yukarı