Discord üzerinden biri bana küfür davası açabilir mi?

Physic

Hectopat
Yer
Bartın
Bugün biri bana DM'den saçma sapan şeyler yazdı. Hakaret olmasa bile uygunsuz söylenmeyecek bir şeydi ve ben de kendimi tutamayıp küfür ettim (ailevi küfür değildi) ondan sonra bana ailevi küfür etti. Sonra ben de ona aynısını yaptım, en son bana SSleri alıp mahkemede görüşürüz dedi. Sizce beni dava edebilir mi? Reşit bile değil abim var falan diyor inanmadım pek ama sorayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün biri bana DM'den saçma sapan şeyler yazdı. Hakaret olmasa bile uygunsuz söylenmeyecek bir şeydi ve ben de kendimi tutamayıp küfür ettim (ailevi küfür değildi) ondan sonra bana ailevi küfür etti. Sonra ben de ona aynısını yaptım, en son bana ssleri alıp mahkemede görüşürüz dedi. Sizce beni dava edebilir mi? Reşit bile değil abim var falan diyor inanmadım pek ama sorayım dedim.

Korkmayın genelde deyip hiçbir şey olmayan konular. Fakat, olsa bile ilk o size uygunsuz söylenmeyecek kelimler söylemiş. Boşuna dava açar yani.

Kanka hiç öyle bir şey olacağını sanmıyorum, klasik hıncını alma duygusu falan bastırmış çocukta sanırım. Gidip ondan özür dilememişsindir umarım.

Hayir gercek adini soyadini TC ni adama vermediysen nasil bulacak ki seni?

Bir şey olmaz da size küfredene siz de küfredip neden seviyenizi düşürüyorsunuz? Bu konuyu açanların hepsi aynı şeyleri söylüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı