Discord üzerinden dava açılır mı?

Discord'un birkaç ay önce Türkiye'deki tüm verileri paravan bir şirket vasıtasıyla hükümetle paylaştığı ifşalandı. Yani Discord acayip güvensiz bir platform şu an Türkiye için. Kullanıcı adınız "xbabapro" bile olsa kapıcınızın ismine kadar buluyorlar.

Discordu isim soyismim ile kullanıyordum. Mesaj isteklerimde bir adam hepsi doğru olarak benim tcmi falan atmış.

Adamın profilinde hiç bir bağlantı yok.
Dava mı açacaksınız cidden bunun için? Devlet kendi elleriyle veriyor zaten açığı. İnternete yazsanız çıkıyor öyle MERNİS sızıntıları.

Dava açması için bir sebebi varsa açar lakin haberiniz olmadan tüm bilgilerinize eriştiyse bu başlı başına bir suç, gidin siz dava açın. Bunların dışında bir arkadaşınız sizi işletiyordur, kafaya takmayın yatın uyuyun rahatça.

Dava mı açacaksınız cidden bunun için? Devlet kendi elleriyle veriyor zaten açığı. İnternete yazsanız çıkıyor öyle MERNİS sızıntıları.
Hocam siz biliyorsunuz sanırım. Bazı sunucularda kartlar falan paylaşılıyor benim arkadaşım da bizzat bunun içindeymiş, bunu şikayet etmemin bir yolu yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı