Discord üzerinden küfür eden kişiyi nereye şikayet edilmeli?

jiko

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Tanımadığım birisi Discord üzerinden kameralı bir şekilde sohbet ederken "o Türk bayrağını yakarım. Mangalda o bayrağını kullandım"" tarzında söyledi. Bunu yazarak da ifade etti. Herhangi bir şaka amaçlı bir şey değil. Cidden bayrağıma böyle şeyler demesi insanı üzüyor ve sinirlendiriyor. Nereye şikayet edebilirim böyle insanları?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tanımadığım birisi Discord üzerinden kameralı bir şekilde sohbet ederken "o Türk bayrağını yakarım. Mangalda o bayrağını kullandım"" tarzında söyledi. Bunu yazarak da ifade etti. Herhangi bir şaka amaçlı bir şey değil. Cidden bayrağıma böyle şeyler demesi insanı üzüyor ve sinirlendiriyor. Nereye şikayet edebilirim böyle insanları?

Adın tual miydi?

Cimer'e şikayet edersin. Başka da yapılacak bir şey yok. Alenen Türk Bayrağı yakanların kaçı için cezai işlem uygulandı? Bu soruyu burda sormak yanlış belki ama sen şikayetini yapıp vatandaşlık görevini yerine getir. Onun dışında yapılacak pek de bir şey yok. Söylem değil eylem olanlara bile ne derecede yetişiyor kolluk kuvvetleri tartışmak istemiyorum.
Düzenleme: Bir de bu sanal ortamda küfür, hakaret vs. bunlara kulak asmamak gerekiyor. Adam olan yüzüne söyler, adam olmayanı da dinleme.

Discord'da yaşanan olayları unut gitsin. Discord'a ulaşmadan adamı bulmaları mümkün değil. Discord'un da Türkiye kolu yok. Yani o iş yaş.

Geri
Yukarı