Discord üzerinden sevgili yapmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya şöyle söyleyeyim tanımadığım insanlara görüntü açmışlığım var Discord üzerinden. Ama yakınlaştığım kıza açarken utanıyorum sebepsizce.

Utanacak bir şey yok. Çirkin görünüceksiniz diye korkuyorsunuz bence, hiç korkmayın direk konuşun. Eğer sizle dalga geçerse olmayın en iyisi o. Utanırsanız bu iş ilerlemez, zaten 5-6 aya gider o kız.

Ya şöyle söyleyeyim tanımadığım insanlara görüntü açmışlığım var Discord üzerinden. Ama yakınlaştığım kıza açarken utanıyorum sebepsizce.

Bilmiyorum ki sohbet ediyoruz ne güzel :D

Hocam tabii ki sohbet güzel de biz boşa yazmıyoruz sizi düşünüyoruz hocam. Biz tavsiye ve cesaret vereceğiz, gerçekleştirecek olan sizsiniz.

Bu önerilerinizi akşam konuştuğumda düşüneceğim
Hocam, bende sanaldan bir kere sevgili yaptım. 5-6 aya sizi bırakıyor, başka birisine gidiyor. Bunu söylemek istemezdim ancak yapacak bir şey yok. İnşallah güzel çift olursunuz, evlenirsiniz, çocuğunuz olur ancak sanmıyorum.

Hocam, bende sanaldan bir kere sevgili yaptım. 5-6 aya sizi bırakıyor, başka birisine gidiyor. Bunu söylemek istemezdim ancak yapacak bir şey yok. İnşallah güzel çift olursunuz, evlenirsiniz, çocuğunuz olur ancak sanmıyorum.
İnşallah.

Yüzünü gördünüz mü hocam merak ettim :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı