Discord üzerinden VP alırken dolandırıldım

Aga soğuk suluk bir şey yok öyle yüksek bir meblağ değildi ama bir daha dolandırılırsam ne olur diye merak ettiğim için açtım konuyu.

Tekrar dolandırıldığınla kalırsın. Discord'dan satın alınacak tek şey Nitro özelliğidir.

Merhaba bugün Discord üzerinden bir kişiden 8400 Valorant VP'si satın aldım ama VP'yi göndermedi. Ona bayağı bir yazdım ama cevap vermedi en son.
"Seni en yakın zamanda siber güvenliğe şikâyet edeceğim insanları dolandırmak böyle kolay olamamalı senin gibi birçok kişiyi dava ettim ben ve inan ki o verdiğim paranın bilmem kaç katını geri kazandım, sen dolandırmaya devam et ama bu yaptıkların cezasız kalmaz".
Yazdım fakat cevap.
'Tamam'.
Oldu, sizce ben bunu şikâyet etsem kazanır mıyım? Bu arada oradaki "senin gibi birçok kişiyi dava ettim ben lafı" gözünü korkutmak içindi ama o umursamadı bile. Bu arada VP'yi çok ucuza aldım ama DC sunucusunda o kadar başarılı işlem gözüküyordu ki inanasım geldi, ama cebimdeki son paraydı. Papara ismini ve IP'sini attı ve Papara'da para gönderdiğim gözüküyor sizce ne yapmalıyım? Yorumlarınızı bekliyorum.

Hiçbir şey yapamazsın. Zamanını boşa harcama mahkeme adamlar sana kanıtla dese nasıl kanıtlıcaksın 😂

Geri
Yukarı