Discord yaş kısıtlaması yüzünden hesabım devre dışı kaldı

Terreshie

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSi RTX 3080 SUPRIM X 10GB / Ryzen 7 5800X / MSi B450 Gaming Plus Max / 32GB 3200MHz RAM / 1440x2560 165Hz
Meslek
Öğrenci
Selam, 6-7 senedir Discord kullanıyorum hep aynı hesabı kullandım ama hiç böyle bir sıkıntı yaşamadım. Sabah kalktığımda saat 4-5 gibi DC'ye girmeye çalıştım ama "hesabınız devre dışı bırakılmıştır" yazısı aldım, e postama baktığımda 13 yaşından küçük olduğum için DC'den ban yediğim söyleniyor ama 13 yaşından büyüğüm ve şu an olması aşırı saçma... Aranızda önceden yaşayıp düzeltmiş olan ya da düzeltememiş olanlar bana yardımcı olabilirler mi?

1687015830923.png

Selam, 6-7 senedir Discord kullanıyorum hep aynı hesabı kullandım ama hiç böyle bir sıkıntı yaşamadım. Sabah kalktığımda saat 4-5 gibi DC'ye girmeye çalıştım ama "hesabınız devre dışı bırakılmıştır" yazısı aldım, e postama baktığımda 13 yaşından küçük olduğum için DC'den ban yediğim söyleniyor ama 13 yaşından büyüğüm ve şu an olması aşırı saçma... Aranızda önceden yaşayıp düzeltmiş olan ya da düzeltememiş olanlar bana yardımcı olabilirler mi?

Eki Görüntüle 1824878
Metni Türkçe'ye çevirirseniz nasıl açtırabileceğiniz yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Eki Görüntüle 1824878

Hesabı açmak için 13'ten büyük olduğunuzu kanıtlamanızı istiyor bu da kimlik fotosu. Elinizde kimlik tutarak yüzünüzü çekin ve alta Discord kullanıcı adınızı ve # kısımını yazın diyor.

Bazı kullanıcılar repleyerek kapattırıyor hesapları 13 yaşından küçük diye, metodu vardı.

Öyle olsa bile yaşım 13'ten küçük değil çok saçma.

Hesabı açmak için 13'ten büyük olduğunuzu kanıtlamanızı istiyor bu da kimlik fotosu. Elinizde kimlik tutarak yüzünüzü çekin ve alta Discord kullanıcı adınızı ve # kısımını yazın diyor.

Yaptım günler oldu eğer bakmazlarsa 1 hafta sonra hesabım silinecek.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı