Discord yaş kısıtlaması yüzünden hesabım devre dışı kaldı

Terreshie

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSi RTX 3080 SUPRIM X 10GB / Ryzen 7 5800X / MSi B450 Gaming Plus Max / 32GB 3200MHz RAM / 1440x2560 165Hz
Meslek
Öğrenci
Selam, 6-7 senedir Discord kullanıyorum hep aynı hesabı kullandım ama hiç böyle bir sıkıntı yaşamadım. Sabah kalktığımda saat 4-5 gibi DC'ye girmeye çalıştım ama "hesabınız devre dışı bırakılmıştır" yazısı aldım, e postama baktığımda 13 yaşından küçük olduğum için DC'den ban yediğim söyleniyor ama 13 yaşından büyüğüm ve şu an olması aşırı saçma... Aranızda önceden yaşayıp düzeltmiş olan ya da düzeltememiş olanlar bana yardımcı olabilirler mi?

1687015830923.png

net 3 4 gün mü diyosunuz yani hocam yoksa 1 hafta beklıyımmı
3-4 gün içinde cevap almazsanız tekrar yazmakta yeni bir destek talebi ile iyi olur. Çünkü Discord destek geri dönüş konusunda bu aralar rezalet. 24/48 saat içinde de geri dönüş olabilir. Kesin değil ama eğer gelmez ise en fazla 3-4 hadi zorladım 5 gün olsun. Sonra tekrar atmak şart. Şu yüzden, hesap verileri silme işlemleri 14-30 gün içinde başlıyor ve sonsuza dek gidiyor. Onun için ne kadar kısa sürede geri dönüş o kadar iyi.

3-4 gün içinde cevap almazsanız tekrar yazmakta yeni bir destek talebi ile iyi olur. Çünkü Discord destek geri dönüş konusunda bu aralar rezalet. 24/48 saat içinde de geri dönüş olabilir. Kesin değil ama eğer gelmez ise en fazla 3-4 hadi zorladım 5 gün olsun. Sonra tekrar atmak şart. Şu yüzden, hesap verileri silme işlemleri 14-30 gün içinde başlıyor ve sonsuza dek gidiyor. Onun için ne kadar kısa sürede geri dönüş o kadar iyi.

Hocam bir fotoğrafı atsam baksanız olur mu size ben bakacaklarını sanmıyorum ama yardımcı olursanız cok sevınrım

Hocam bir fotoğrafı atsam baksanız olur mu size ben bakacaklarını sanmıyorum ama yardımcı olursanız cok sevınrım
Burada özel bilgiler ve yüzünüzü içeren fotoğraflar paylaşmayın. Ya da benimle özelden de paylaşmayın. Fotoğrafta yüzünüz kimlik ve discord adı düzgün ışık alıyor ve okunuyor, gözüküyor ise kabul ederler. Bulanık olmamasına ve yeni kimlik kartı ise hologramın parlamamasına dikkat edin.

Burada özel bilgiler ve yüzünüzü içeren fotoğraflar paylaşmayın. Ya da benimle özelden de paylaşmayın. Fotoğrafta yüzünüz kimlik ve Discord adı düzgün ışık alıyor ve okunuyor, gözüküyor ise kabul ederler. Bulanık olmamasına ve yeni kimlik kartı ise hologramın parlamamasına dikkat edin.

Hocam aynı sorun benim de başıma geldi bir iki gün önce hesabım devre dışı kaldı yaş sorunundan dolayı kimlikle Discord ismimi kendimle beraber çekip attım dün ne zaman dönüş yaparlar sizce bir de yeni güncellemede sondaki 4 rakam gözükmüyor sorun olur mu?

Hocam aynı sorun benim de başıma geldi bir iki gün önce hesabım devre dışı kaldı yaş sorunundan dolayı kimlikle Discord ismimi kendimle beraber çekip attım dün ne zaman dönüş yaparlar sizce bir de yeni güncellemede sondaki 4 rakam gözükmüyor sorun olur mu?
Yeni güncelleme ile zaten bu rakamlar kaldırıldı normal yani. Twitter, Instagram gibi sadece kullanıcı adı baz alınacak şekilde geçildi. Örneğin Konyali427#0001 olsun güncellemeden önce. Şimdi de Konyali427 ise onu yazıp atsanız yeterli. Dün attıysanız 72 saat içinde dönüş yapmalarını bekleyin. Yapmazlarsa aynı fotoğraflar ile tekrar mail atın.

Yeni güncelleme ile zaten bu rakamlar kaldırıldı normal yani. Twitter, Instagram gibi sadece kullanıcı adı baz alınacak şekilde geçildi. Örneğin konyali427#0001 olsun güncellemeden önce. Şimdi de konyali427 ise onu yazıp atsanız yeterli. Dün attıysanız 72 saat içinde dönüş yapmalarını bekleyin. Yapmazlarsa aynı fotoğraflar ile tekrar mail atın.

Tamam hocam sağ olun beklemedeyim cevap için.

Hocam kimlik fotoğraflarını nasıl çektiniz ben yolladım ama dönmediler daha 6 gün oldu.

Hem konu sahibi hem de bu sorunu yaşayıp hesabın tekrar açan biri olarak şöyle yaptım selfie şeklinde çektim, kartın arkasında Discord nickimin yazılı olduğu bir kağıdı tcmin arkasına görünür olacak şekilde koyarak beraber çekildim ardından tcmi arkalı önlü attım garnati olsu diye

Hem konu sahibi hem de bu sorunu yaşayıp hesabın tekrar açan biri olarak şöyle yaptım selfie şeklinde çektim, kartın arkasında Discord nickimin yazılı olduğu bir kağıdı tcmin arkasına görünür olacak şekilde koyarak beraber çekildim ardından tcmi arkalı önlü attım garnati olsu diye.

Bugün maile döndüler fotoğrafları tekrar çekmemi istediler ama güncelleme ile nickin yanındaki 4 rakam kalktı direkt Discord ismimi yazsam olur mu?

Bugün maile döndüler fotoğrafları tekrar çekmemi istediler ama güncelleme ile nickin yanındaki 4 rakam kalktı direkt Discord ismimi yazsam olur mu?

Nickin sonundaki 4 haneli sayıyı buldum yarın gerekli fotoğrafları atarım mailden inşallah açarlar hesabı.

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı