Çözüldü Discord yaş sebebiyle hesabı devre dışı bıraktı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

nrywq4

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Hepinize selam. Bugün arkadaşlarla aramızda şakalaşırlen yaş mevzusu ile ilgili bir olay döndü. Ben dedim "ben de 7 yaşındayım". Discord bunu ciddiye alıp hesabımı devre dışı bırakmış. Şimdi ben bu hesabın banını nasıl açtırabilirim? Yaşım 15.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hepinize selam. Bugün arkadaşlarla aramızda şakalaşırlen yaş mevzusu ile ilgili bir olay döndü. Ben dedim "ben de 7 yaşındayım". Discord bunu ciddiye alıp hesabımı devre dışı bırakmış. Şimdi ben bu hesabın banını nasıl açtırabilirim? Yaşım 15.

Discord'da Support açıp kimliğinizi doğrulatmanız gerekiyor.

Discord'da Support açıp kimliğinizi doğrulatmanız gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tamam teşekkür ederim ancak şöyle bir sıkıntı var kimliği yeni yenilediğimiz için fotoğraf yok kimlikte herhangi başka bir öğrenci kartıyla ad soy ad doğum tarihimi doğrulayabilir miyim?
Bununla alakalı bir bilgim yok.Bilen bir arkadaş varsa yardımcı olabilir.Yada discord supportla iletişime geçin sizden ne isteyip istemediğini söyler.

Bununla alakalı bir bilgim yok. Bilen bir arkadaş varsa yardımcı olabilir. Ya da Discord Support'la iletişime geçin sizden ne isteyip istemediğini söyler.

Teşekkür ederim Discord supporta öğrenci kartını kimliğimi selfie mi ve kullanıcı adımı attım cevaplar için teşekkürler

Dosya Ekleri

• resim_2023-09-07_202623165.png
    resim_2023-09-07_202623165.png
    141,3 KB · Görüntüleme: 28
Bunu artık tüm platformlar yapıyor. Benimde google hesabımı devre dışı bıraktılar.

@Fluken0 dediği gibi support açıp yaşını doğrulaman gerekiyor. (discord'u bilmem ama Yaş doğrulaması için google'da Kimlik ya da kredi kartı istedi

Yeni konular

Geri
Yukarı