Discord yaş sınırından hesabım kilitlendi

Lalalulakaka

Decapat
Daha fazla  
Discord hesabımın gmailine 13 yaşından büyük olmama rağmen 13 yaşından küçüklerin hesabı kapatılır tekrar açmak için kimlik, Discord adınız yazan bir kağıt ve yüzünüzün olduğu tek bir fotoğraf gönderin dedi bende gönderdim mail geldi fakat içinde tekrar aynı şeyler yazıyordu tekrar başka fotoğraf gönderdim bu 3 4 kere tekrarlandı ve aynı maili atmaya devam ettiler bu 13 yaşından küçük durumunu yaşayıp hesabının kiliti açtıranlar varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Discord hesabımın gmailine 13 yaşından büyük olmama rağmen 13 yaşından küçüklerin hesabı kapatılır tekrar açmak için kimlik, Discord adınız yazan bir kağıt ve yüzünüzün olduğu tek bir fotoğraf gönderin dedi bende gönderdim mail geldi fakat içinde tekrar aynı şeyler yazıyordu tekrar başka fotoğraf gönderdim bu 3 4 kere tekrarlandı ve aynı maili atmaya devam ettiler bu 13 yaşından küçük durumunu yaşayıp hesabının kiliti açtıranlar varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Doğum gününzün tam tarihi geldi mi?

knk discord hesabının e-mailiyle bir twitter hesabı kur ve discordun twitterına dm kutusundan ingilizce bir mesaj yaz türk discord yöneticileri sana ulaşır bana farklı bir sorun için ulaşmışlardı

Doğum gününzün tam tarihi geldi mi?

2 ay sonra 15 olacağım.

Kanka Discord hesabının e-mailiyle bir Twitter hesabı kur ve Discord'un twitterına DM kutusundan İngilizce bir mesaj yaz Türk Discord yöneticileri sana ulaşır bana farklı bir sorun için ulaşmışlardı.

Teşekkürler deneyeyim bir.

Kanka Discord hesabının e-mailiyle bir Twitter hesabı kur ve Discord'un twitterına DM kutusundan İngilizce bir mesaj yaz Türk Discord yöneticileri sana ulaşır bana farklı bir sorun için ulaşmışlardı.

Dediğinizi yaptım ama bir cevap gelmedi arkadaşımında hesabı aynı nedenden dolayı kilitlendi ona cevap vermelerine rağmen bana cevap vermediler mailden 8 gün önce attığım yazılara Instagram'dan yazdıklarıma 4 5 tane yeni destek açtım gene cevap yok okuduğum kadarıyla Discord hesabına giriş yapmayınca hesap siliniyormuş ama kaç gün falan bilmiyorum umarım az bir süre değildir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kaç günde döndüler benim de aynı nedenden hesabım kapandı 17 yaşındayım fotoğraf attım 3 gün oldu ama dönüş yok.

Destek benden selfie kağıtta kullanıcı adım falan istedi doğru şekilde gönderdiğim halde aynı mesajı tekrar tekrar attılar bende her attıklarında tekrar gönderdim 11. günde açıldı benim arkadaşıma da böyle olmuştu o göndermedi 30. günde hesabı kapandı kapanınca da bir daha geri açılmıyor diye biliyorum yani 30 gün içinde açtırman lazım

Kimliğinizde fotoğraf olması gerekli diye biliyordum.

Destek benden selfie kağıtta kullanıcı adım falan istedi doğru şekilde gönderdiğim halde aynı mesajı tekrar tekrar attılar bende her attıklarında tekrar gönderdim 11. günde açıldı benim arkadaşıma da böyle olmuştu o göndermedi 30. günde hesabı kapandı kapanınca da bir daha geri açılmıyor diye biliyorum yani 30 gün içinde açtırman lazım.

Aynı şekilde kağıda kullanıcı yazıp selfie attım fakat dönüş yok hala bekliyoruz bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı