Discord, YouTube Premium kodunu girince üyelik başlamıyor

Girdim hocam girdim. Bakın ne yaptığımı söylüyorum. İlk önce kodu girdim daha sonrasında abonelik sayfasına attı, orada da ücretsiz 1 ay deneme vardı ona tıkladım ve kart bilgilerimi girdim aboneliği başlattı. Üyeliklere baktığım zaman yenileme tarihini 10 Ekim gösteriyor, 3 ay falan yok yani.

Eki Görüntüle 1162201
Ben bu denklemi çözemem dayı, çok saçma bir sistem yapmışlar.

Girdim hocam girdim. Bakın ne yaptığımı söylüyorum. İlk önce kodu girdim daha sonrasında abonelik sayfasına attı, orada da ücretsiz 1 ay deneme vardı ona tıkladım ve kart bilgilerimi girdim aboneliği başlattı. Üyeliklere baktığım zaman yenileme tarihini 10 Ekim gösteriyor, 3 ay falan yok yani.

Eki Görüntüle 1162201
Tam bilmiyorum ama kod girince 3 ay boyunca aylık olarak yenileniyor olabilir. Onun dışında bende anlamadım.

Ücret alıyor hocam, bedava kod vermesine rağmen, kart bilgilerinizi girin para alacaktır muhtemelen, izniniz ile @407204'yi etiketliyeyim o daha iyi bilir.

Sağ ol kanka ilk defa bir moderatörün konu açtığını gösterdin :)

Nitro abonesi olduğum için Discord bana 3 aylık yt Premium kodu verdi. Kodu buraya giriyorum ancak daha sonrasında satın alma sayfasına yönlendiriyor, orada da abonelik fiyatlarıyla satın alım yapabiliyorum. Daha önce Premium kullandım diye başka hesap denedim onda da olmadı. Kodu farklı bir yerden mi girmem gerek? Nasıl çözebiliriz bunu?

Kodu girdikten sonra yönlendirdiği sayfa bu:

Eki Görüntüle 1162190

O kodu eğer olursa YouTube Premium alırsan yanında hediye olarak veriyorlar diye biliyorum yani bunu başlatıyorsun örneğin 12 aylık 3'ü onlardan geri kalanını ödüyorsunuz.
Yanlış biliyor olabilirim.

Geri
Yukarı