Discord'a gelen hediye kazandınız mesajı gerçek mi?

Mantık şu
Epic bedava içerik veriyor mu? Veriyor.
Sen bedava içerik verme umuduyla birilerini dolandıracaksın ufak biryere bu Epic kelimesini iliştirince dikkatsiz biri bunun Epic Gamesle ilişkisi olduğunu düşünür. Kısaca Epic ve bedava içerik yan yana geldiğinde insanın bilinç altında bir güven oluşur. Bu yöntemle dolandırılan bir dünya insan var.

Her "Epic" size Epic Games'i mi anımsatıyor?
Ben bu mesajı görünce evet aklıma Epic Games geldi. Konumuz mesaj çünkü. Her gördüğüm '' Epic'' ile Epic Games' in anımsatma kısmı ne alaka?
Zaten "Epic" kısmını dedikleriniz için kullanmaları muhtemel ama öyle kullanılmama ihtimali de var. Belki "Epic" kelimesini sadece "destansı" anlamında kullandılar.
Valla hocam benim aklıma öyle geldi. Yapılan işte gördüğüm duyduğum yöntemlere benziyor. Kendi yorumumu yazdım buraya. Nedir necidir bilmem.

Yukardada yazmıştım. 2 gün önce Epic Games ücretsiz DC Nitro verdi tekrardan. Ben burada bu mesajı görünce aklıma direk bu geldi yorum olarak yazdım o kadar.

Son düzenleme:
Ben bu mesajı görünce evet aklıma Epic Games geldi. Konumuz mesaj çünkü. Her gördüğüm '' Epic'' ile Epic Games' in anımsatma kısmı ne alaka?
Aklınıza Epic Games geldiğini baştan belirtseydiniz keşke, kendinizden emin bir şekilde ifade etmişsiniz çünkü.

Sorunuzun cevabı BOT.
Hocam olay şöyle.
Epic bedava Discod Nitro ve oyun veriyor ya bu arkadaşlarda buradan sazan düşürmeye çalışıyorlar.

Şu an mesela Epic Discod Nitro veriyor bedavaya (sizde alabilirsiniz) verdikçe bunlar çıkıyor ortaya.

Aklınıza Epic Games geldiğini baştan belirtseydiniz keşke, kendinizden emin bir şekilde ifade etmişsiniz çünkü.
Alıntıladığınız mesajda belirtmiştim zaten? Konuşma uzayıncada tekrar yazdım.
Sorunuzun cevabı BOT.
Hocam olay şöyle.
Epic bedava Discod Nitro ve oyun veriyor ya bu arkadaşlarda buradan sazan düşürmeye çalışıyorlar.

Şu an mesela Epic Discod Nitro veriyor bedavaya (sizde alabilirsiniz) verdikçe bunlar çıkıyor ortaya.
Buradaki gibi.

Mesaj dolandırıcılık işi. Ücretsiz nitro almak istiyor iseniz şuan Epic Games önceden ücretsiz olarak nitro almamış kişilere nitro veriyor.

Böyle bir mesaj geldi, ne demek istiyor? İnsan mıdır bu? E-girl heaven falan diyor.

Eki Görüntüle 1407031

Reis bunlar davet karşılığı Nitro satıyolardı bayağı topluluk oldular sonra böyle bir sunucu açtılar (e-girl heaven) sonra da bota koydular bir şekilde bot herkese bun mesajı attı bir de bunların 4-5 tane botları var böyle, erişim verince e-girl heaven Discord grubuna atıyor bunlarda öyle üye topluyor. Acaba o Discord sunucusunun linkini verebilir misin orada emojiler vardı ben çıkınca gitti hepsi. D tekrardan arıyorum o sunucuyu.

Yeni konular

Geri
Yukarı