Discord'a giriş yapılmıyor

efezyy

Picopat
Daha fazla  
Wi-Fi üzerinden Discord'a hem telefondan hem de PC'den giremiyorum girmeye çalıştığımda ya giriş ekranında kalıyor ya da bağlanıyorda kalıyor ama mobil veriden girdiğim zaman Discord'u kullanabiliyorum. Konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Wi-Fi üzerinden Discord'a hem telefondan hem de PC'den giremiyorum girmeye çalıştığımda ya giriş ekranında kalıyor ya da bağlanıyorda kalıyor ama mobil veriden girdiğim zaman Discord'u kullanabiliyorum. Konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Hocam bugün bu şikayeti fazlasıyla gördüm, Discord'dan kaynaklanan bir sıkıntı olabilir, destekle iletişime geçebilir veya modeme reset atabilirsiniz.

16 Ekim 2023 11:43 Tarihinde Türk telekom kullanıcılarının modemlerinde

Güvenli İnternet Servisi​

aktif edilmiş ve bu yüzden Türkiye'nin her noktasından Discord kesintileri meydana geldi. Müşteri hizmetlerini arayıp Aile güvenliğini kapattırmak istiyorum derseniz, hat sahibi ile konuşup kapattırlar ve Discord'a bağlanabilirsiniz.

TürkTelekom yüzündenmiş aile profili güvenli hizmet aktif olmuş. Online işlemlere girip devredışı bırakın veya TürkTelekom'u arayıp devredışı bırakmasını söyleyin. Benim sorunum çözüldü bunu yapınca.

Bu sorun diğer internet firmalarında da yaşanabilir Turkcell'de de yaşayanlar var. Güvenli interneti uygulama/websitesi üzerinden hat sahibinin bilgileriyle giriş kapatabilirsiniz veya müşteri hizmetleri arayıp sorunu çözebilirsiniz.

Eğer kapalı olmasına rağmen hala aynı sorun devam ediyorsa bug olmuş olabilir. Kapalı gözüküyor ama aslında açık. Açıp birkaç saat sonra kapatarak sorunu çözebilirsiniz.

Ayrıca detaylı anlatım;

Geri
Yukarı