Discord'a YouTube'den sürekli ses gidiyor

GamesenseiHitman

Hectopat
Daha fazla  
Kulaklığım G430, 5.5 yıldır kullanıyorum.
Discord'da mikrofonum kapalı olmasına rağmen.(kulaklığın kendi kapama düğmesiyle kapattım DC'nin ayarlarıyla değil) YouTube'nin ve oyunların sesi gidiyor. Sorunu bir türlü çözemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
g430 u 5 yıl kullanman bile mucize ben 2 yılda bir .çöpe atıyorum ne kadar temiz kullanırsam kullanayım.... Kulaklığın mute tuşu çalışmıyordur onlarda mıkrofonu yukarı kaldırdıgında otomatık mute atıyormuydu hatırlamıyorum ancak mekanık bır aksağam var bir kaç kez söküp içine bakmıştım Tuşla mıkrofonu yukarı kaldırıp mute attırma ozellıgı aynı işlevdeydi muhtemelen arızalıdır. Söküp bakmanız lazım garanti olmadığını varsayıyorum

Ses ayarlarında stereo ses karıştırıcısı açıksa, kapattığında sorunun çözülebilir.

Olmuyor maalesef.
G430'u 5 yıl kullanman bile mucize ben 2 yılda bir. Çöpe atıyorum ne kadar temiz kullanırsam kullanayım... Kulaklığın mute tuşu çalışmıyordur onlarda mıkrofonu yukarı kaldırdıgında otomatık mute atıyor muydu hatırlamıyorum ancak mekanık bır aksağam var birkaç kez söküp içine bakmıştım tuşla mıkrofonu yukarı kaldırıp mute attırma ozellıgı aynı işlevdeydi muhtemelen arızalıdır. Söküp bakmanız lazım garanti olmadığını varsayıyorum.

Her şeyi çalışıyor sadece süngerleri eskisine oranla daha çok ses geçiriyor ve sorun mute tuşunda değil teyit ettim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı