Şarkı ya da video açınca Discord'a ses gidiyor

qwweqwe.PNG

Onu da bırakın ve ekran görüntüsü atar mısınız?

Arkadaşlar merhaba ben şarkı açıyorum, Discord'a ses gidiyor. Video açıyorum, Discord'a ses gidiyor. Anlamadım. Yani sounpad açmışım gibi net bir şekilde gidiyor. Sorunu biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz? Ses donanımı VIA HD Audio.

Kulaklık ve mikrofon tek bir jacktan bağlıyosan sekme olabilir bende de oluyor videonun ya da şarkının sesini kısınca karşıya ses gitmiyor bende.

Kulaklık ve mikrofon tek bir jacktan bağlıyosan sekme olabilir bende de oluyor videonun ya da şarkının sesini kısınca karşıya ses gitmiyor bende.

Evet jak dönüştürücü kullanıyorum mikrofonuda kullanmak için.

Doğru cevap budur ses jak girişini çıkarınca ses gitmiyor.

Arkadaşlar merhaba ben şarkı açıyorum, Discord'a ses gidiyor. Video açıyorum, Discord'a ses gidiyor. Anlamadım. Yani sounpad açmışım gibi net bir şekilde gidiyor. Sorunu biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz? Ses donanımı VIA HD Audio.
Dostum tam tamına bir yıldır bu sorunla mücadele içindeyim sonuç çözemedim. Yazmadığım yer aramadığım insan kalmadı. Burda sorun microsoft da veya anakartta sepebi ise jak çıkışlı kablonun(tek hatlı) olmasından kaynaklı ayırıcı ile alakası yok o yüzden ileride kulaklık alaçağın zaman usb çıkışlı alabilirsen böyle sorunla karşılaşmama ihtimalın %99'dur. SAYGILARIMLA...

Yeni konular

Geri
Yukarı