Discord'da ekran paylaşımı yaptığım için hacklenebilir miyim?

Arkadaşlar merhaba, geçen zamanlarda DC arkadaşımla konuşurken (kısmen arkadaş) bana ekran aç dedi bende normal bir şekilde açtım ve PC'nin hakkında kısmını aç dedi açtım ve özelliklere falan baktı ve sonra tüm bilgilerim Gmail IP ve modemime bağlı cihazları falan görebiliyordu. Ben de işkilenip tüm hesaplarımın şifresini değiştirmiştim ama giriş yapabiliyor, ne yapmam lazım soğuk su mu içmem lazım? Bilmiyorum.
Modemi resetliyip bir daha ekran paylaşmıyın paylaşcaksanız da o bilgileri göstermeyin.

Modemi resetleyip bir daha ekran paylaşmıyın paylaşcaksanız da o bilgileri göstermeyin.

Hocam bu hacking konularından pek anlamam ama benım ipim ne kadar değişirse değişsin oa geliyor

Modemi resetleyin bir şey olacağını sanmıyorum hocam.

Hocam ben bu işin sonunu parlak görmüyorum vallahi sonunda soğuk su içicem gibi hissediyorum

Hocam ben bu işin sonunu parlak görmüyorum vallahi sonunda soğuk su içicem gibi hissediyorum
Bana boş yere kaygılanıyorsunuz gibi geldi. Başka bir adresden giriş yapmaya çalışan oldu mu, hem olmadıysa da bütün şifrelerinizi değiştirmişsiniz zaten.
Bir kez daha açmadıysanız nasıl girsin.

Oradaki bilgilerden hiçbir şey yapamaz merak etme eve geçeyim kendi bilgisayarımın hakkında ekranını atayım ona ilet bir şey yapabiliyorsa bana da yapsın

Yeni konular

Geri
Yukarı